Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Pasākumi, notikumi, semināri, konferences, tikšanās

Rīgā notiks DEAC seminārs par DELL datu glabāšanas risinājumiem

Publicēts 2009-06-17 15:40:33

Samazināt palielināt tekstu

16.06.2009

18. jūnijā viesnīcā „Maritim Park Hotel Riga” Latvijas lielākais datu centru operators, serveru sistēmu iznomātājs un datu glabātājs SIA DEAC sadarbībā ar DELL aicina uz bezmaksas semināru „Kā vienkāršot IT infrastruktūru, samazināt riskus un izdevumus ar DELL EqualLogic un DEAC datu glabāšanas risinājumiem”.

„Mūsdienās datu glabāšana ir svarīgs veiksmīgas darbības priekšnoteikums ikvienam uzņēmumam vai organizācijai, neatkarīgi no tās lieluma. Uzglabājamo datu apjomu pieaugums uzņēmumu vadītājiem liek aizvien vairāk domāt kā visdrošāk un izdevīgāk glabāt šos datus. Esmu pārliecināts, ka seminārs dos plašāku ieskatu un sapratni par DELL EqualLogic datu glabāšanas iekārtas iespējām un DEAC datu glabāšanas risinājumiem,” stāsta DEAC valdes priekšsēdētājs Andris Gailītis.

Semināra laikā būs iespēja iegūt informāciju par jaunākajām datu glabāšanas tehnoloģijām, risinājumiem un to izmaksām, kā arī par iespējām samazināt ar datu glabāšanu saistītos izdevumus. Pārstāvji no DELL un DEAC dalīsies pieredzē par uzņēmumos ieviestajiem datu glabāšanas risinājumiem. Semināra apmeklētāji klātienē varēs arī aplūkot un izmēģināt DELL EqualLogic datu glabāšanas iekārtu.

Seminārs būs aktuāls organizāciju IT daļu vadītājiem, uzņēmumu vadītājiem, kuriem svarīgi zināt finansiālo ieguvumu pirms lēmumu pieņemšanas, IT speciālistiem ar zināšanām datortīklu uzbūvē un citiem speciālistiem, kuriem var būt noderīga informācija par DELL EqualLogic un DEAC datu glabāšanas risinājumu sniegtajām iespējām.

Seminārs „Kā vienkāršot IT infrastruktūru, samazināt riskus un izdevumus ar DELL EqualLogic un DEAC datu glabāšanas risinājumiem” notiks š.g. 18. jūnijā „Maritim Park Hotel Riga”, Slokas ielā 1, Rīgā. Jau no plkst. 9.00 sāksies dalībnieku reģistrācija, bet semināra sākums plānots plkst. 9.30.

Pieteikties semināram var sūtot e-pastu uz [email protected], savukārt plašāku informāciju par tā norisi var iegūt www.deac.lv. Dalība pasākumā ir bez maksas.

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: DEAC;

Saistītās relīzes

Copyright © 2007-2022 PRCentrs.Lv