Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Mediji, reklāma, mārketings

Rīgas spēle Latvijas Radio 2

Publicēts 2009-08-01 19:43:54

Samazināt palielināt tekstu

31.07.2009

No 3. līdz 22.augustam, sagaidot Rīgas Svētkus, Latvijas Radio 2 piedāvā klausītājiem piedalīties Rīgas spēlē.

Katru darba dienu plkst. 16:15 muzikālās programmas Ceļojums ietvaros notiks klausītāju konkurss par Rīgas vēsturiskajām kafejnīcām, restorāniem un tikšanās vietām ar īpašu noskaņu. Konkursa laikā zvanot uz tiešā ētera tālruni 67 211 318 un pareizi atbildot uz konkursa jautājumiem, klausītājiem būs iespēja iegūt dāvanu kartes no tām kafejnīcām, kuras darbojas arī šobrīd, kā arī citas vērtīgas balvas.

Savukārt Rīgas Svētku dienā, 22.augustā, plkst. 19:00 Latvijas Radio 2 ēterā norisināsies Rīgas LIELĀS SPĒLES fināla sacensības. Lai piedalītos šajā fināla spēlē, dalībniekiem būs jāizpilda dažādi uzdevumi vairākos sacensību posmos.  Pirmais uzdevums saistīts ar dažādu Rīgas vēsturisko vietu apskati, otrajā posmā dalībnieki var izvēlēties piedalīties atjautības uzdevumos, kas norisināsies Rīgas grāmatnīcās vai arī Garšas laboratorijas konkursos, kas norisināsies Rīgas svētku ĒDAMIELAS ietvaros. Spēles fināls viktorīnas veidā ar Ivo Krumholca sagatavotajiem jautājumiem notiks LR2 tiešajā ēterā un tajā piedalīsies 8 gudrākie dalībnieki. Rīgas LIELĀS SPĒLES uzvarētājs balvā saņems ielūgumu izklaidējošam braucienam ar jahtu.

Latvijas Radio 2 aicina visus iesaistīties galvaspilsētas svētku aktivitātēs un tuvāk iepazīt  Rīgas pilsētas vēsturiskās atpūtas vietas. Atgādinām, ka Latvijas Radio 2 iespējams klausīties arī internetā www.latvijasradio.lv .

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: Latvijas Radio;

Saistītās relīzes

Copyright © 2007-2019 PRCentrs.Lv