Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Pasākumi, notikumi, semināri, konferences, tikšanās

Rīt notiks mērķprogrammas "Lībieši Latvijā" vadības padomes sēde

Publicēts 2007-03-29 17:16:03

Samazināt palielināt tekstu

Lai veiktu valsts ilgtermiņa mērķprogrammas "Lībieši Latvijā" īstenošanas uzraudzību un lemtu par šī gada veicamajiem pasākumiem, rīt, 30.martā, notiks Valsts ilgtermiņa mērķprogrammas "Lībieši Latvijā" vadības padomes sēde.

Sēdes laikā Sekretariāta un mērķprogrammas vadības padomes vadītāja Inga Liepa informēs par Sekretariāta 2007.gada darba prioritātēm un valstiska atbalsta iespējām Valsts ilgtermiņa mērķprogrammas "Lībieši Latvijā" īstenošanai 2007.gadā.

Sekretariāta Lībiešu (līvu) lietu nodaļa sniegs ikgadējo pārskatu par nodaļas darbu 2006.gadā un informēs par aktualizēto Valsts ilgtermiņa mērķprogrammas "Lībieši Latvijā 2008.-2014. gads" un izstrādāto mērķprogrammas izpildes Rīcības plāna 2008.-2010. gadam projektu sabiedriskās apspriešanas grafiku. Tāpat tiks apspriesti nodaļas šī gada prioritārie darba virzieni un pasākumi saistībā ar "lībiešu valodas gadu".

Savukārt Lībiešu kultūras centra "Līvõ kultūr sidām" vadītāja G. Blumberga informēs par 2007.gada plāniem un projekta Portāla livones.lv izveidi, bet lielākās līvu (lībiešu) savienības "Līvõd Īt" valdes priekšsēdētājs A. Ermanbriks informēs par 2007.gada plāniem.

Sēde notiks Īpašu uzdevumu ministra sabiedrības integrācijas lietās sekretariāta telpās, Elizabetes ielā 20, plkst. 15.00.

Uzziņai:

Valsts ilgtermiņa mērķprogrammas "Lībieši Latvijā" vadības padome ir konsultatīva institūcija, kuras mērķis ir sekmēt mērķprogrammas "Lībieši Latvijā" īstenošanu, lai saglabātu, attīstītu un popularizētu lībiešu (līvu) valodu, vēstures un kultūras mantojumu, kā arī nodrošinātu stabilas un demokrātiskas Latvijas valsts attiecības ar tās seno pamattautību – lībiešiem (līviem). Vadības padomes sastāvā ir pa vienam pārstāvim no Īpašu uzdevumu ministra sabiedrības integrācijas lietās sekretariāta, Izglītības un zinātnes ministrijas, Kultūras ministrijas, Slīteres nacionālā parka administrācijas, Rīgas domes, Limbažu rajona padomes, Talsu rajona padomes, Ventspils rajona padomes, Latvijas Universitātes, Līvu (lībiešu) savienības un Lībiešu kultūras centra.

www.integracija.gov.lv

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: Lībieši;

Saistītās relīzes

Copyright © 2007-2020 PRCentrs.Lv