Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Reliģija

Rostokas fonda apbalvojums vēsturniekam Marģeram Vestermanim

Publicēts 2007-02-21 20:00:11

Samazināt palielināt tekstu

Ceturtdien, 22. februārī plkst. 16 Rīgas Ebreju kopienas namā Skolas ielā 6 notiks Rostokas fonda "Ebreju vēstures un kultūras veicināšanai – Max-Samuel-Haus" apbalvojuma pasniegšana vēsturniekam, muzeja "Ebreji Latvijā" dibinātājam un direktoram Marģeram Vestermanim par starpetnisko attiecību veicināšanu.

Pasākuma organizētāji ir Latvijas Ebreju draudžu un kopienu padome un Latvijas kristiešu un ebreju padome.

Ceremonijā piedalīsies delegācija no Vācijas Rostokas domes priekšsēdētājas Līzeles Ešenburgas vadībā, kā arī diplomāti, Latvijas amatpersonas, vēsturnieki, dažādu reliģisko konfesiju pārstāvji, kultūras darbinieki, nevalstisko organizāciju vadītāji. Klātesošie tiks aicināti uz sarunu par starpkultūru un starpreliģiju dialoga nozīmi mūsdienu pasaulē.

Rostokas fonds "Ebreju vēstures un kultūras veicināšanai – Max-Samuel-Haus" (Stiftung Begegnungsstätte für jüdische Geschichte und Kultur in Rostock - Max-Samuel-Haus) dibināts pirms 15 gadiem pēc Rostokas iedzīvotāju iniciatīvas. Fonds ir neebreju institūcija un tā mērķi ir ebreju vēstures un kultūras Rostokā un Meklenburgā pētīšana un dokumentēšana, dažādu aktivitāšu organizēšana šajā jomā, sadarbība ar atjaunoto ebreju kopienu un savstarpējās saprašanās un tolerances veicināšana sabiedrībā.

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: Ebreju kopiena; Starpkultūru dialogs; Starpreliģiju dialogs;
Copyright © 2007-2020 PRCentrs.Lv