Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Auto un transports

Saab piedāvā BioPower spēli mobilajam telefonam un internetā

Publicēts 2007-09-10 21:50:33

Samazināt palielināt tekstu

Saab 9-3 SportCombi BioPower ir pirmā automašīna, kura iekarojusi mobilo telefonu spēļu lauciņu. Tā ir Saab automašīna, kura darbināma ne tikai ar ierasto benzīnu (95E), bet arī ar bio benzīnu (E85), ko pamatā ražo no graudiem, cukurbietēm, kukurūzas vai citām augu kultūrām.

Spēlētāja uzdevums ir pēc iespējas ātrāk izbraukt trasi ar Saab 9-3 BioPower SportCombi. Spēlei ir trīs dažādi līmeņi – brauciens no vienas pilsētas uz otru, brauciens pa krastmalu un pa apledojušu kalnu ceļu.

Spēles laikā automašīnu var uzpildīt kā ar benzīnu, tā arī bioetanolu. Bet izvēle jāizdara gudri, jo tāpat kā dzīvē, arī šajā spēlē, izvēloties bio benzīnu no savas Saab BioPower automašīnas var iegūt līdz pat 30 procentiem vairāk jaudas.

Šobrīd spēle pieejama Saab mājas lapā:
http://www.saab.com/main/GLOBAL/en/biopower_game.shtml
savukārt "Mobilā telefona braucēji" šo spēli drīzumā varēs ielādēt savā telefonā sūtot SMS ar tekstu "SAAB" uz starptautisko numuru 46 737 949 050.

SAAB ieņem līdera vietu augošajā Eiropas segmentā - "Flexi-Fuel vehicles" (FFV – maināmas degvielas automobiļi). Šāds nosaukums dots, tādēļ, ka visi Saab BioPower modeļi kā degvielu var izmantot arī 100% benzīnu (E95), ja bio benzīns (E85) nav pieejams. Tādejādi tiek nodrošināta vēl nebijusi pielāgojamība, kas garantē klienta neatkarību no degvielas uzpildes staciju tīkla piedāvājuma. Lietojot E85, automašīnas motora vadības sistēmas izmaina virkni parametru, kā rezultātā tiek nodrošināta lielāka jauda.

12.septembrī līdz ar bio benzīna E85 sūkņa atklāšanu K.valdemāra ielā 104, Statoil degvielas uzpildes stacijā, "Viking Motors" kļūs par pirmo vietējo dīleri, kas iesaistās zaļajā kustībā, piedāvājot tirgum Saab 9-5 2.0t un 2.3t, kā arī jauno Saab 9-3 visu virsbūvju modeļu klāsta BioPower automašīnas.


Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: Viking Motors, SIA;

Saistītās relīzes

Copyright © 2007-2019 PRCentrs.Lv