Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Pasākumi, notikumi, semināri, konferences, tikšanās

Sabiedrības veselības politikas veidotāji tiekas ar sadarbības partneriem un gūst jaunas idejas turpmākajam kopīgajam darbam

Publicēts 2008-04-24 18:34:39

Samazināt palielināt tekstu

Ārstu konsultatīvā dienesta, Veselības ministrijas un Sabiedrības veselības aģentūras (SVA) organizēto konferenci "Latvijas iedzīvotāju uzturs un veselība" apmeklēja vairāk kā 700 dalībnieki – ārsti, sabiedrības veselības speciālisti, izglītības iestāžu darbinieki un pārtikas nozares pārstāvji. Dalībnieki tika informēti par uztura politikas iniciatīvām, jaunajiem nozares izaicinājumiem saistībā ar slimnieku un iedzīvotāju uzturu, pārtikas veselīguma norādēm, uztura piedevām, utml.

Konferences laikā veselības politikas veidotāji ar sadarbības partneriem meklēja risinājumus tam, kā turpmāk sabiedrības veselības problēmām – neveselīgs uzturs; mazkustīgs dzīvesveids; ar pārtiku saistītās saslimšanas, pretstatītu jaunus risinājumus – pārtika, kas novērš saslimšanas; funkcionālā pārtika; par uztura sastāvu labāk izglītota sabiedrība.

Minētā konference notika vakar, 23.aprīlī, Latviešu Biedrības namā.

Prezentācijas par tēmām: skolēnu ēšanas paradumi; uzturs un iekšķīgo slimību epidemioloģija; pētniecība uztura jautājumos Latvijā; zāles vai funkcionālā pārtika, u.c., ar autoru atļauju tiks ievietotas SVA mājas lapā www.sva.gov.lv.

www.sva.gov.lv

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: Sabiedrības veselības aģentūra;

Saistītās relīzes

Copyright © 2007-2020 PRCentrs.Lv