Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Mediji, reklāma, mārketings

Savu darbību ir uzsācis jauns ziņu portāls krievu valodā Telegraf.lv

Publicēts 2009-04-26 23:13:46

Samazināt palielināt tekstu

24.04.2009

Mediju holdings News Media Group ielūdz  apmeklēt jauno ziņu portālu krievu valodā http://telegraf.lv

Telegraf.lv – tās ir dienas svarīgākās ziņas online režīmā. Tā ir iespēja sekot līdzi sižeta attīstībai Jūsu acu priekšā.

Portāla galvenais redaktors – pazīstams žurnālists un rakstnieks Andrejs Levkins, kurš vada portāla augsti profesionālo komandu. Portāla komanda ir izveidota apvienojot laikraksta  «Телеграф», žurnāla «ЖЗЛ» un vortāla kriminal.lv redakcijas. Ar šo cilvēku acīm mēs redzam apkārtējā pasaulē notiekošo, bet ar viņu ausīm mēs dzirdam Latvijas jaunumu ieelpu. Vislabākie autori no politikas, ekonomikas, sporta krimināla, sabiedrības un kultūras nodaļām, ikdienas atrodas notikumu epicentrā un pirmie paziņo par notikumu pavērsieniem portāla lietotājiem. Portāla telegraf.lv foto- un video korespondenti iemūžina dienas aktuālākos notikumus, kas nekavējoties tiek piedāvāti portāla lietotājiem.

Jaunākās ziņas, speciālistu komentāri, ekspertu blogi, Latvijas preses rīta apskats, foto galerijas un video sižeti – tas viss Jums palīdzēs saprast apkārt notiekošo un veidot savu viedokli, par dienas aktuālākajām tēmām un notikumiem.

Jaunais ziņu portāls Telegraf.lv – galvenās dienas ziņas

News Media Group holdingā ietilpst: laikraksts«Телеграф», iknedēļas žurnāls «ЖЗЛ», ziņu portāls «telegraf.lv» un vortāls «kriminal.lv».

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: Telegraf.lv;
Copyright © 2007-2019 PRCentrs.Lv