Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Sabiedrības integrācija

Sekretariāts organizē stāstu konkursu Pilsoniskā aktivitāte

Publicēts 2007-12-18 10:44:13

Samazināt palielināt tekstu

Lai veicinātu pilsoniskās audzināšanas attīstību skolās, sniedzot skolotājiem metodisku atbalstu tēmu izvēlē un sagatavošanā, kā arī radošas idejas skolēnu patstāvīgajiem darbiem, Īpašu uzdevumu ministra sabiedrības integrācijas lietās sekretariāts organizē labo stāstu konkursu - Pilsoniskā aktivitāte.

Konkursa mērķis ir apkopot un publiskot pozitīvos stāstus par ikviena iedzīvotāja pilsonisko aktivitāti, piemēram, kā tika organizēta apkārtnes sakopšanas talka, vākts ziedojums vai dāvanas bērnu nama bērniem u.tml.

Desmit līdz divpadsmit no atsūtītajiem stāstiem tiks publiskoti diskā, kas kļūs par interaktīvu palīgmateriālu skolotājiem pilsoniskās audzināšanas jomā. Pārējie stāsti tiks publicēti Sekretariāta e-avīzes ikmēneša izdevumā.

Lai stāsts būtu vieglāk izmantojams, ir jāsniedz īss apraksts par sevi (savu organizāciju), jāapraksta problēma vai jautājums, kura risināšana pamudināja iedzīvotāju iesaistīties un kļūt pilsoniski aktīvam, aprakstot arī to, kā tika atrasti domubiedri vai iesaistīti citi jautājuma risināšanā. Noslēgumā būtu jāapraksta sasniegtais rezultāts un to, ko cilvēks no tā ir iemācījies. Stāstam vēlams pievienot arī fotogrāfiju/-as, kas ilustrē konkrēto aktivitāti.

Stāsta maksimālais apjoms ir 1000 vārdi.

Sekretariāts aicina ikvienu piedalīties šajā konkursā, nosūtot savu stāstu un fotogrāfijas elektroniski uz e-pasta adresi [email protected]. Iesniegšanas termiņš - pirmdiena, 2008. gada 7. janvāris.
Ar informāciju par konkursu iespējams iepazīties Sekretariāta mājas lapā www.integracija.gov.lv sadaļā Aktualitātes/Konkurss "Pilsoniskā aktivitāte".

www.integracija.gov.lv

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Copyright © 2007-2022 PRCentrs.Lv