Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Sabiedrības integrācija

Sekretariāts rīko diskusiju - Kas traucē brīvprātīgo kustības attīstībai Latvijā?

Publicēts 2007-11-27 00:58:23

Samazināt palielināt tekstu

Tuvojoties ANO Starptautiskajai brīvprātīgo dienai, kas tiek atzīmēta 5. decembrī, Īpašu uzdevumu ministra sabiedrības integrācijas lietās sekretariātā rīt, 27. novembrī, organizē ekspertu diskusiju - Kas traucē brīvprātīgo kustības attīstībai Latvijā?.

Diskusija notiks Sekretariāta telpās, Blaumaņa ielā 5a, 5. stāvā, Rīgā, plkst. 12.00.

Rīkotajā diskusijā ir aicināti piedalīties: Sekretariāta Sabiedrības integrācijas un politikas departamenta direktore Kristīne Gaugere; pētījuma "Kā trūkst brīvprātīgo kustības izaugsmei Latvijā?" autors, AB.LV Sabiedriskā labuma fonda valdes priekšsēdētājs Mareks Indriksons; Banku augstskolas docente Inta Āne u.c. Diskusiju vadīs Ziedot.lv vadītāja Rūta Dimanta.

Pasaulē brīvprātīgo kustība ir ļoti attīstīta un pamazām kļūst populāra arī Latvijā. 2007. gada oktobrī tika veikts apjomīgs pētījums ar mērķi noskaidrot brīvprātīgā darba iespējas Latvijā, apzināt iedzīvotāju attieksmi un motivāciju brīvprātīgā darba veikšanā un izanalizēt pašreizējo situāciju Latvijā no nevalstisko organizāciju un iedzīvotāju viedokļa.

Diskusiju organizē Sekretariāts sadarbībā ar portālu Ziedot.lv un Baltic Communication Partners.

Uzziņai:
Brīvprātīgais darbs ir laika, zināšanu un prasmju ziedošana sabiedrības labā, par to nesaņemot atalgojumu. Brīvprātīgo darbu var veikt slimnīcās, sabiedriskajās organizācijās, vides talkās un citās sabiedrībai svarīgās jomās.

Aicinām plašsaziņas līdzekļus piedalīties šajā pasākumā, iepriekš saskaņojot savu klātbūtni ar Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāju Zani Lielķikuti.

www.integracija.gov.lv

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Copyright © 2007-2021 PRCentrs.Lv