Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Medicīna un Sociālā aprūpe

Seksuāli transmisīvo un ādas slimību valsts aģentūras darbinieki pagaidām strādās tajās pašās telpās

Publicēts 2007-02-19 16:20:42

Samazināt palielināt tekstu

Rīga, 19.02.2007.

Jau informējām, ka, pildot Ministru kabineta rīkojumu par Veselības ministrijas padotībā esošās Seksuāli transmisīvo un ādas slimību valsts aģentūras (turpmāk – Aģentūra) pievienošanu Paula Stradiņa klīniskajai universitātes slimnīcai (turpmāk – P.Stradiņa KUS), P.Stradiņa KUS pagājušajā nedēļā iesniedza Aģentūras medicīniskajam personālam darbavietu piedāvājumu. Šobrīd ir sagatavots darba piedāvājums arī saimnieciski administratīvajam personālam, darba samaksu saglabājot līdzšinējā līmenī.

Ar Veselības ministriju panākta vienošanās, ka līdz šā gada beigām Aģentūra varēs strādāt savās līdzšinējās telpās Rīgā, Pērnavas ielā 70.

P.Stradiņa KUS valdes priekšsēdētājs A.A.Veinbergs: "P.Stradiņa KUS pārstāvji ir veikuši pārrunas gan ar Aģentūras, gan Veselības ministrijas vadību. Šodien bija tikšanās ar visu Aģentūras kolektīvu, apspriedām turpmāko darbu. Izvērtējot esošo situāciju un telpu deficītu P.Stradiņa KUS, saistībā ar rekonstrukciju un jauno celtniecību, kopā ar Veselības ministriju tika rasta iespēja izmantot tai piederošās telpas turpat Pērnavas ielā. Tādējādi ir iegūts laiks, lai pievienošana P.Stradiņa KUS notiktu nesāpīgāk gan personālam, gan pacientiem: lai ar laiku P.Stradiņa KUS izveidotu Seksuāli transmisīvo un ādas slimību ambulatoro centru ar savu reģistratūru."

Atbilstoši rīkojumam – P.Stradiņa KUS pārņems Aģentūras funkcijas, tiesības un saistības – tās pārziņā būs ambulatorās palīdzības un laboratorisko pakalpojumu sniegšana, konsultācijas valsts un pašvaldību veselības aprūpes iestādēm, seksuāli transmisīvo un lipīgo ādas slimību profilakses valsts programmas īstenošana, ārstniecības personu un citu veselības aprūpes darbinieku apmācība, mācību un prakses bāzes nodrošināšana, jaunāko medicīnas un zinātnes sasniegumu ieviešana praksē un dalība klīniskās pētniecības darbā.

Šobrīd P.Stradiņa KUS ir seksuāli transmisīvo un ādas slimību pacientu ambulatorās apkalpošanas pieredze – konsultatīvajā poliklīnikā strādā divi ārsti-speciālisti.

Informācijai : 29166902

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: Seksuāli transmisīvo un ādas slimību valsts aģentūra; Veselības ministrija; Paula Stradiņa klīniskā universitātes slimnīca;

Saistītās relīzes

Copyright © 2007-2019 PRCentrs.Lv