Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Pasākumi, notikumi, semināri, konferences, tikšanās

Seminārs Rīgas plānošanas reģiona novadu un pilsētu plānotājiem

Publicēts 2009-08-12 13:44:47

Samazināt palielināt tekstu

Rīgas plānošanas reģions sadarbībā ar Reģionālās attīstības un pašvaldību lietu ministriju (RAPLM) rīko semināru Rīgas plānošanas reģiona novadu un pilsētu plānotājiem un būvvalžu speciālistiem. Seminārs notiks 13.augustā, Ādažu novada domes ēkā, Gaujas ielā 16, pl.10.00-13.00.

Semināra laikā speciālisti informēs par jaunumiem normatīvajos aktos teritorijas plānošanas jomā, tādiem kā nacionālās nozīmes lauksaimniecības teritorijas un zemes transformācija, aizsargjoslu informatīvā sistēma, kā arī ar būvniecību saistītiem jautājumiem, pašvaldību attīstības programmām, attīstības programmu izstrādi, attīstības programmu izstrādes metodiskajiem ieteikumiem, kā arī par ESF (Eiropas Sociālais fonds) atbalstu attīstības programmu izstrādē. Semināra laikā akcentēta tiks arī telpiskās plānošanas sistēmas attīstības koncepcija un tās plānotā īstenošana.

Seminārā piedalīties aicināti pašvaldību pārstāvji, būvvalžu vadītāji, būvvalžu speciālisti, kā arī attīstības plānotāji un teritoriju plānotāji. Šis būs pirmais no pieciem RAPLM rīkotajiem semināriem reģionos.

Papildus informāciju par semināru var saņemt pie Rīgas Plānošanas reģiona telpiskās plānošanas nodaļas vadītāja Armanda Pužuļa, e-pasts: [email protected], tel. 67559822, 22020778.

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: Rīgas plānošanas reģions; Teritorijas plānojums; Nacionālās nozīmes teritorijas;

Saistītās relīzes

Copyright © 2007-2021 PRCentrs.Lv