Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Sports

Šodien sākas Eiropas čempionāta basketbolā sievietēm biļešu tirdzniecība

Publicēts 2009-04-10 17:00:23

Samazināt palielināt tekstu

No šodienas, 10. aprīļa plkst. 12.00, internetā Basket.lv un Bilesuserviss.lv tiek uzsākta biļešu tirdzniecība uz Eiropas čempionātu basketbolā sievietēm spēlēm, kas šogad notiks Latvijā- Valmierā, Liepājā un Rīgā. Ar izdevīgiem nosacījumiem iespējams iegādāties dienas biļetes.

Grupu turnīra (7.-9. jūnijs, Valmiera un Liepāja) dienas biļete (4 spēles) maksās pieci lati. Ar dienas biļeti Liepājā, Valmierā un Rīgā varēs apmeklēt visas konkrētajā dienā notiekošās spēles attiecīgajā arēnā.

Kvalifikācijas kārtas (11.-18. jūnijs, Rīga) dienas biļetes (3 spēles) cena būs 5-10 lati. Uz ceturtdaļfināliem (17. un 18. jūnijs, Rīga) dienas biļete (2 spēles) maksās 5-10 lati, savukārt pusfinālu (19. jūnijs, Rīga) ar dienas biļeti (4 spēles) varēs apmeklēt par 10-15 latiem.

Fināla (20. jūnijs, Rīga) biļetes divu spēļu paketē (spēles par 7. un 5. vietu un spēle par 3. vietu un fināls) maksās no 10 līdz 20 latiem.

Doties uz čempionāta spēlēm kopā ar draugiem ir vēl izdevīgāk, jo pērkot 3 vai vairāk vienādas biļetes tās maksās par 15% lētāk..

No šodienas biļetes iespējams iegādāties internetā www.basket.lv un www.bilesuserviss.lv, savukārt no 1. maija biļetes pieejamas “Biļešu serviss” tirdzniecības punktos visā Latvijā.

Pirmo reizi Latvijā notiks lielākais čempionāts Eiropas sieviešu basketbolā! Valmierā, Liepājā un Rīgā par čempiona titulu cīnīsies 16 Eiropas spēcīgākās izlases. Pirms diviem gadiem Latvijas izlase izcīnīja 4. vietu, pagājušajā gadā iekrājusi olimpisko pieredzi, šogad ar tavu atbalstu var izcīnīt medaļas. 54 visaugstākā līmeņa basketbola spēles basketbola lielvalstī Latvijā – Eiropas čempionāts basketbolā sievietēm 2009.

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: Basketbols;

Saistītās relīzes

Copyright © 2007-2021 PRCentrs.Lv