Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Mediji, reklāma, mārketings

Sony par savu partneri izvēlas Sabiedrisko attiecību aģentūru PR Stils

Publicēts 2009-05-10 16:02:48

Samazināt palielināt tekstu

07.05.2009

Sony šodien oficiāli paziņo savus jaunos partnerus, kas sniegs atbalstu sabiedrisko attiecību jautājumos Baltijas un Ziemeļu valstīs. „Mēs vēlējāmies izveidot spēcīgu vietējo aģentūru tīklu, kas palīdzēs sasniegt Sony mērķus reģionā. Tīkla vadošā aģentūra būs Släger Kommunikasjon no Norvēģijas. Atlases process bija garš, tajā bija iesaistītas vairāk nekā 80 aģentūras no visām reģiona valstīm. Esam priecīgi paziņot, ka Sabiedrisko attiecību aģentūru PR Stils no šī gada maija būs atbildīga par Sony sabiedrisko attiecību aktivitātēm Baltijā kopā ar partneriem Drum&Louder Igaunijā un Komunikacija ir konsultantai Lietuvā,” saka Sony Consumer Nordic sabiedrisko attiecību vadītāja Ailina Andersena.

Sabiedrisko attiecību aģentūras PR Stils valdes locekle Inga Latkovska: „To, ka Sony mūs izraudzījās par Baltijas reģiona sabiedrisko attiecību konsultantiem, uztveram kā atzinību gan mūsu specifiskajai pieredzei sabiedrisko attiecību projektos tieši tehnoloģiju un informācijas sistēmu klientiem, gan mūsu sadarbības aģentūru tīkla darbam Baltijā. Sony ir plaši pazīstams un augsti vērtēts zīmols, kurš var lepoties ar gadu desmitiem ilgām augstākās kvalitātes un inovāciju tradīcijām.”

Pagājušā gada decembrī Sony Professional Nordic nolīga Släger Kommunikasjon, lai aģentūra vadītu sabiedrisko attiecību aktivitātes Ziemeļvalstīs.  

“Tā mums ir bijusi lieliska pieredze, lai pierādītu mūsu spējas būt atbildīgiem par Ziemeļvalstīm pēdējo piecu mēnešu laikā. Sony mums ir īpašs klients, jo tas ir mūsu pirmais lielais klients, ko ieguvām 2005. gadā. Darbs ar šo pasaules līmeņa zīmolu ir nozīmīgs sasniegums mūsu komandai. Esam pateicīgi par šo iespēju un esam gatavi strādāt visā reģionā, lai nodrošinātu lieliskus rezultātus Sony”,  saka Eiriks Eijestads, Släger Kommunikasjon izpilddirektors un Sony Professional Nordic projekta vadītājs. 

2009. gada martā Släger Kommunikasjon atkal ieguva Sony uzticību. “Esam lepni, ka tikām izvēlēti arī par Ziemeļvalstu vadošo aģentūru Sony Consumer Nordic nodaļai. Esam tikušies ar daudzām augsti kvalificētām aģentūrām Ziemeļu un Baltijas valstīs. Mēs patiesi esam gandarīti, atrodot Sabiedrisko attiecību aģentūru PR Stils Baltijā, jo tā ir aģentūra, kas atbilst Sony augstajām prasībām un vajadzībām”, atzīst Hennings Sverdrups, Släger Kommunikasjon partneris un Sony Consumer Nordic projekta vadītājs.

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Copyright © 2007-2019 PRCentrs.Lv