Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Izglītība

Šovasar Valmierā būs atvērtas divas pirmsskolas izglītības iestādes

Publicēts 2007-03-07 09:09:12

Samazināt palielināt tekstu

Ņemot vērā pagājušā gada pieredzi, arī šogad vasaras mēnešos Valmierā būs atvērtas divas pirmsskolas izglītības iestādes (PII)- "Sprīdītis" (Rūpniecības ielā 29) un "Ezītis" (Rubenes ielā 38), par to pašvaldības pārstāvji vienojušies ar PII vadītājiem.

Tā saucamās "dežūrējošās" PII strādās no 25.jūnijam līdz 17.augustam. Vecākiem, kas vēlas bērnus vest uz PII šajā laikā, līdz 1.maijam jāaizpilda iesnieguma veidlapa, kas pieejama iestādē, ko mazulis apmeklē patreiz.

Lai apmeklētu PII vasaras periodā, ar vecākiem tiks slēgts līgums. Līdz tam nedrīkst būt parāds par PII apmeklējumu. Savukārt par iestādes apmeklēšanu vasarā būs jānorēķinās ar priekšapmaksu. Pašvaldības izpilddirektora vietnieks Māris Heinols arī piebilda, ka pirmsskolas izglītības iestādes vasaras periodā nevarēs apmeklēs bērni, kas šā gada rudenī uzsāks mācības 1.klasē.

Jāpiebilst, ka katru gadu, lai nodrošinātu kvalitatīvu remontdarbu veikšanu, lielākā daļa Valmieras pirmsskolas izglītības iestādes darbu beidz aptuveni pirms Jāņiem, un bērniem iespēja apmeklēt PII tiek nodrošināta tikai dažās iestādēs. Turklāt pieredze rāda, ka vasaras sezonā PII noslogojums nav tik liels, lai darbotos visas pirmsskolas izglītības iestādes.

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: Valmiera; Pirmsskolas izglītība;

Saistītās relīzes

Copyright © 2007-2020 PRCentrs.Lv