Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Pašvaldības

Šovasar Valmierā būs atvērtas trīs pirmsskolas izglītības iestādes

Publicēts 2008-05-28 18:36:26

Samazināt palielināt tekstu

Ņemot vērā pieprasījumu, šovasar Valmieras pilsētā vasaras mēnešos būs atvērtas trīs pirmsskolas izglītības iestādes (PII): PII "Pienenīte" (G.Apiņa ielā 5), "Vālodzīte" (Smiltenes ielā 10) un arī PII "Buratino" (Beātes ielā 42), par to informēja pašvaldības izpilddirektora vietnieks Māris Heinols.

Pēc iepriekšējo gadu pieredzes sākotnēji bijā plānots nodrošināt divu PII darbību, taču pieprasījums pēc PII pakalpojumiem šogad ir tik liels, ka nolemts nodrošināt trešās PII pieejamību.

Tā saucamās "dežūrējošās" PII strādās no 25.jūnijam līdz 15.augustam. Vecākiem, kas vēlas bērnus vest uz PII šajā laikā, jāaizpilda iesniegums, kas pieejams iestādē, ko mazulis apmeklē patreiz.

Lai apmeklētu PII vasaras periodā, ar vecākiem tiks slēgts līgums. Līdz tam nedrīkst būt parāds par PII apmeklējumu. Savukārt par iestādes apmeklēšanu vasarā būs jānorēķinās ar priekšapmaksu. Pašvaldības izpilddirektora vietnieks Māris Heinols arī piebilda, ka pirmsskolas izglītības iestādes vasaras periodā nevarēs apmeklēs bērni, kas šā gada rudenī uzsāks mācības 1.klasē.

Jāpiebilst, ka katru gadu, lai nodrošinātu kvalitatīvu remontdarbu veikšanu, lielākā daļa Valmieras pirmsskolas izglītības iestādes darbu beidz aptuveni pirms Jāņiem, un bērniem iespēja apmeklēt PII tiek nodrošināta tikai dažās iestādēs.

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: Valmiera;

Saistītās relīzes

Copyright © 2007-2020 PRCentrs.Lv