Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Pašvaldības

Spānijas pilsētplānošanas eksperti tiekas ar Jūrmalas domes vadību

Publicēts 2008-05-08 18:23:37

Samazināt palielināt tekstu

Trešdien, 7.maijā, Jūrmalā viesojās Spānijas Karalistes vēstnieks Latvijā Paulino Gonzaless Fernandess – Koruhedo un Arhitektūras un inženierattīstības konsultāciju kompānijas IDOM eksperti, lai iepazītos ar pilsētbūves un ekonomiskās attīstības tendencēm.

Vizītes laikā viesi tikās ar Jūrmalas pilsētas domes priekšsēdētāju Raimondu Munkevicu, domes izpilddirektoru Gati Truksni, Būvvaldes vadītāju Vitu Zvejnieci, Ekonomikas un attīstības nodaļas projektu administratoru Mareku Gulbi un Tūrisma un ārējo sakaru nodaļas vadītājas vietnieces p.i. Daci Strēli, kā arī devās ekskursijā pa pilsētu.

"Pateicoties Lielo pilsētu asociācijas darbam, katra nākamā tikšanās veicina jaunas aktivitātes, iegūstot arvien konkrētāku sadarbības saturu. Esmu pārliecināts, ka Eiropas valstu pieredze nesīs labumu Jūrmalai un Latvijai kopumā," uzskata Jūrmalas pilsētas domes priekšsēdētājs Raimonds Munkevics.

Spānijas konsultāciju firma, kas, pateicoties sadarbībai ar Latvijas Lielo pilsētu asociāciju un Spānijas Karalistes valdību, ir izstrādājusi Jūrmalas attīstības vīzijas uzmetumu. Galvenais Jūrmalas ekonomiskās attīstības pamats arī ārzemju ekspertu skatījumā ir tūrisma attīstība, galveno vērību pievēršot problēmzonu attīstībai. Kā visperspektīvāko rajonu konsultanti minēja bijušās Slokas papīrfabrikas teritoriju.

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: Jūrmala; Raimonds Munkevics;

Saistītās relīzes

Copyright © 2007-2019 PRCentrs.Lv