Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Pašvaldības

Staķe sveiks Vecumnieku pagastu - iedzīvotājus sociāli atbalstošāko pašvaldību Zemgales novadā

Publicēts 2007-09-14 23:44:42

Samazināt palielināt tekstu

Labklājības ministre Dagnija Staķe šodien dosies uz Bauskas rajonu, lai konkursa Sakoptākais Latvijas pagasts 2007 noslēguma pasākumā sveiktu Vecumnieku pagastu kā iedzīvotājus sociāli atbalstošāko pašvaldību Zemgales novadā.

"Es patiesi lepojos, ka Vecumnieku pagastu mēs varam saukt par Zemgales novada iedzīvotājus sociāli atbalstošāko pašvaldību. Šis goda nosaukums iegūts ar lielu un neatlaidīgu darbu, veidojot un uzturot pozitīvu sociālo vidi," uzsver labklājības ministre D.Staķe.

Ministre Vecumnieku pagastam pasniegs dāvanu karti 300 Ls vērtībā un Labklājības ministrijas atzinības rakstu.

Vecumnieku pagastā papildus sociālo pakalpojumu un sociālās palīdzības pieejamībai, tiek sniegts arī daudzpusīgs atbalsts ģimenēm. Piemēram, pagastā strādā 3 sociālie darbinieki, no tiem viens ir specializējies darbā ar ģimenēm un bērniem. Tāpat šogad izveidota subsidētā darba vieta cilvēkam ar invaliditāti.

Kopumā konkursā piedalījās 3 Zemgales novada pašvaldības – Glūdas pagasts no Jelgavas rajona, Rubenes pagasts no Jēkabpils rajona un Vecumnieku pagasts no Bauskas rajona. Par sociālā darba vērtējumu pašvaldībā Vecumnieku pagasts no iespējamiem 30 punktiem ieguva 27.

Konkursa ietvaros tika vērtēta sociālā vide, galveno uzmanību pievēršot sociālo pakalpojumu un sociālās palīdzības saņemšanas iespējām. Tāpat arī žūrija apzināja un vērtēja sociālo dienestu pieejamību un sociālo darbinieku izglītības līmeni, kā arī sadarbību ar Nodarbinātības valsts aģentūru.

Konkursa nominācijā Par iedzīvotājiem sociāli atbalstošāko pašvaldību LM jau sveikusi Ļaudonas pagastu no Vidzemes novada, 21.septembrī sveiks Pūres pagastu no Pierīgas novada, 28.septembrī Andrupenes pagastu no Latgales novada, bet 5.oktobrī - Ugāles pagastu no Kurzemes novada.

Zemgales novada noslēguma pasākums šodien plkst. 19.00 notiks Vecumnieku pagasta namā.

Atgādinām, ka 2006.gadā iedzīvotāju sociālajām vajadzībām atbalstošākās pašvaldības titulu Zemgales novadā ieguva Skrīveru pagasts.

www.lm.gov.lv

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: Dagnija Staķe;

Saistītās relīzes

Copyright © 2007-2020 PRCentrs.Lv