Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Izglītība

Starptautiskā studentu organizācija AIESEC uzņem jaunus biedrus

Publicēts 2008-02-19 10:03:54

Samazināt palielināt tekstu

18.02.2008

Februārī jauniešiem ir iespēja iesaistīties studentu organizācijā AIESEC, kurā viņi attīstīs savus talantus un prasmes, paplašinās redzesloku, darbosies līderpozīcijās, kā arī savas augstskolā iegūtās zināšanas pielietos reālajā dzīvē. AIESEC Informatīvajā vakarā, kas norisināsies 26.februārī Rīgas Ekonomikas augstskolas telpās Strēlnieku ielā 4a, plkst. 18.30., visiem studentiem būs iespēja vairāk uzzināt par dalību organizācijā.

Studentiem ir iespēja pieteikties AIESEC līdz februāra beigām. Kļūstot par organizācijas biedru, ir iespējams darboties lokālajā komitejā, kā arī doties 2 mēnešus līdz 1,5 gadu ilgā praksē uz kādu no 100 pasaules valstīm (prakšu veidi ir 4 – menedžmenta, tehniskā jeb IT, izglītības un attīstības), piedalīties vai organizēt seminārus un starptautiskās konferences, gūstot prieku, jaunas zināšanas un paziņas no citām valstīm, kas vēlāk var kļūt kā draugi, tā arī biznesa partneri. AIESEC sniedz tieši praktisko pieredzi projektu vadīšanā, mārketingā, menedžmentā, sabiedrisko attiecību un personālvadības jomās, un prezentāciju organizēšanā. Tās ir iemaņas, kas nepieciešamas, lai jaunais students būtu konkurētspējīgs darba tirgū.

Starptautiskā studentu organizācija AIESEC ir dibināta 1948. gadā. Tā ir pārstāvēta 1100 universitātēs 100 valstīs visā pasaulē Tā jau 15 gadus darbojas Rīgā ar pārstāvniecībām Valmierā un Ventspilī, un ir internacionāla platforma jauniem cilvēkiem, lai atklātu un attīstītu savu potenciālu, veidojot pozitīvu ietekmi sabiedrībā.

Papildus informācija AIESEC mājas lapā - www.aiesec.lv
vai sūtot e-pastu [email protected].

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: AIESEC;

Saistītās relīzes

Copyright © 2007-2021 PRCentrs.Lv