Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Eiropas Savienība un NATO

Starptautiskās meklēšanas un glābšanas mācības "Bold Mercy"

Publicēts 2007-05-14 11:23:42

Samazināt palielināt tekstu

Laika posmā no š.g. 14. līdz 17.maijam Baltijas jūrā norisināsies NATO starptautiskas meklēšanas un glābšanas mācības "Bold Mercy" Baltijas jūras Centrālajam rajonam. Mācību laikā tiks pārbaudīta gan Latvijas (sadarbojoties Aizsardzības, Iekšlietu, Satiksmes, Veselības ministrijām un pašvaldību pārstāvjiem), gan Lielbritānijas, Francijas, Polijas, Lietuvas, Latvijas, Igaunijas un Zviedrijas meklēšanas un glābšanas koordināciju centru sadarbība.

Mācības "Bold Mercy" sastāv no trim darbības rajoniem– Dienvidu, Centrālā un Ziemeļu. Ziemeļu rajona mācībās piedalās Polijas, Vācijas, Dānijas un Zviedrijas pārstāvji, Centrālajā – Francijas, Lielbritānijas, Polijas, Lietuvas, Latvijas, Igaunijas un Zviedrijas pārstāvji, savukārt Ziemeļu rajonā piedalās Igaunijas, Somijas un Zviedrijas pārstāvji (sīkāka informācija www.mrcc.lv).

Mācības Centrālajā rajonā vada un koordinē JS Krasta apsardzes dienesta Krasta pārvaldes priekšnieks jkpt. H. Černovs.

Preses pārstāvjiem 16.maijā tiks organizēts brauciens uz mācību vietu. Lūdzu visus interesentus savlaicīgi pieteikt savu dalību, zvanot JS KAD sabiedrisko attiecību virsniekam Jānim Kropam (26542828 vai 67082062).

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: Bold Mercy;

Saistītās relīzes

Copyright © 2007-2020 PRCentrs.Lv