Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Māksla, kultūra, literatūra, izstādes un izklaide

Tiek izsludināts Jāņa Lūsēna muzikālā vakara ar skatītājiem „Labvakar, Latvija!” papildkoncerts

Publicēts 2009-10-13 13:14:26

Samazināt palielināt tekstu

12.10.2009

Pateicoties skatītāju lielajai atsaucībai un vairākkārtējiem lūgumiem, kas izskanējuši pēc komponista Jāņa Lūsēna muzikālā vakara ar skatītājiem „Labvakar, Latvija!” 2. un 3. oktobrī, Dailes teātris izsludina „Labvakar, Latvija!” papildkoncertu 4. decembrī plkst. 19.00.

Komponista Jāņa Lūsēna dziesmās iekodēta gan romantika, gan smeldze, gan patriotisms. Tās atpazīst un mīl. Tajās ir laika paradoksi, mīlestība un ilgas. Savulaik grupa „Zodiaks” kopā ar Jāņa Lūsēna mūziku gāja latviešu popmūzikas avangardā. Tagad ir vērts atgriezties pie šīm jaunu skanējumu iemantojušajām dziesmām, lai pārliecinātos, ka tās ir izturējušas laika pārbaudi.

Jāņa Lūsēna koncertā komponista mīlestībai un tēvzemei veltītās dziesmas izdziedās un izspēlēs aktieri Artūrs Skrastiņš, Ģirts Ķesteris, Artis Robežnieks, Jānis Paukštello, Ieva Pļavniece, Sarmīte Rubule, Valdis Liepiņš un Ērika Eglija. Pie klavierēm – Jānis Lūsēns. Koncertā piedalās instrumentālā grupa Jura Vaivoda vadībā - Mārtiņš Linde, Kaspars Zemītis, Kārlis Lācis, Gints Pabērzs un Ingars Viļums.

Koncerta režisors ir Aivars Līnis, muzikālais konsultants – Juris Vaivods, scenogrāfiju veido Mārtiņš Vikārsis, kostīmu māksliniece – Ilze Vītoliņa, kustību konsultante – Inga Raudinga, gaismu mākslinieks – Mārtiņš Kudiņš.

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Copyright © 2007-2020 PRCentrs.Lv