Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Pasākumi, notikumi, semināri, konferences, tikšanās

Tieslietu ministrs atklāj Latvijas tiesnešu mācību centra jaunās telpas

Publicēts 2007-12-12 00:36:23

Samazināt palielināt tekstu

Šodien, 10. decembrī, tieslietu ministrs Gaidis Bērziņš piedalījās Latvijas tiesnešu mācību centra (turpmāk – LTMC) jauno telpu atklāšanā Cēsu ielā 31.

"Ar LTMC esmu sadarbojies gan, lasot lekcijas tiesnešiem, gan vadot Tieslietu ministriju un ar gandarījumu varu secināt, ka šī sadarbība vienmēr ir bijusi auglīga. Kā mēs zinām, Latvijas tiesību akti nemitīgi tiek pilnveidoti un tiesnešiem ir jāspēj sekot līdzi visām novitātēm likumdošanā. Tādēļ LTMC, izglītojot tiesnešus, veic tiesu sistēmai ļoti svarīgu funkciju," pauda ministrs.

"Šobrīd LTMC apmāca ne tikai tiesnešus, bet arī prokurorus, notārus un tiesu izpildītājus. Es uzskatu, ka šis iesāktais virziens ir jāturpinās un nākotnē LTMC varētu kļūt par Latvijas tiesu sistēmas darbinieku akadēmiju, kas profesionāli apmāca visu Latvijas tiesu sistēmai piederīgo profesiju pārstāvjus," uzrunājot klātesošos teica tieslietu ministrs.

Šobrīd LTMC darbojas Cēsu ielā 31, 7. korpusa 2. stāvā. Līdz šim LTMC darbojās Rīgas Juridiskās augstskolas telpās Strēlnieku ielā 4k-2.

Nodibinājums LTMC dibināts 1995. gadā ar mērķi veikt visu Latvijas Republikas tiesnešu, tiesu darbinieku, tiesu izpildītāju un citu juridisko profesiju pārstāvju profesionālo tālākizglītošanu un kvalifikācijas celšanu, profesionālo zināšanu un ētikas līmeņa paaugstināšanu, tādējādi nostiprinot augsti kvalificētu un neatkarīgu tiesu varu Latvijā.

www.tm.gov.lv

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: Gaidis Bērziņš;

Saistītās relīzes

Copyright © 2007-2020 PRCentrs.Lv