Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Pasākumi, notikumi, semināri, konferences, tikšanās

Tieslietu ministrs Gaidis Bērziņš: Ir izveidots labs pamats Latvijas un Itālijas sadarbības paplašināšanai

Publicēts 2008-04-15 22:58:51

Samazināt palielināt tekstu

Šodien, 15.aprīlī tieslietu ministrs Gaidis Bērziņš tikās ar Itālijas vēstnieku Latvijā Frančesko Pučo (Francesco Puccio).

Tikšanās laikā G. Bērziņš augstu novērtēja Latvijas un Itālijas līdzšinējo sadarbību, kuras veicināšanā lielu ieguldījumu devusi Itālijas vēstniecība. Īpaši ministrs uzsvēra sadarbību tieslietu jomā, tajā skaitā, Latvijas delegācijas dalību Itālijas tieslietu ministra organizētajā Itālijas Tieslietu gada svinīgajā atklāšanā 2007.gadā, kad vizītes laikā bija iespēja tikties ar Itālijas augsta līmeņa amatpersonām un Tieslietu ministrijas atbildīgajiem ekspertiem civillietu, krimināltiesību, likumdošanas un maksātnespējas jautājumos. Sekmīga bijusi arī abu valstu sadarbība Eiropas Tieslietu un iekšlietu padomes ietvaros, kur Itālija un Latvija nereti paudušas vienotu nostāju.

Tikšanās laikā tieslietu ministrs informēja Itālijas vēstnieku par Tieslietu ministrijas prioritātēm. Kā būtiskākās G.Bērziņš minēja tiesu sistēmas pilnveidošanu, maksātnespējas jomas attīstību un ieslodzījumu vietu infrastruktūras restrukturizāciju un ieslodzīto resocializāciju. "Īpaši svarīgi, ka 2015. gadā mūsu valstis plecu pie pleca nodrošinās Eiropas Savienības prezidentūru un, ņemot vērā Itālijas lielo pieredzi Eiropas jautājumu risināšanā, mums būs patiess atbalsts darboties kopā ar tik pieredzējušiem kolēģiem," tikšanās laikā uzsvēra G.Bērziņš.

www.tm.gov.lv

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: Gaidis Bērziņš;

Saistītās relīzes

Copyright © 2007-2020 PRCentrs.Lv