Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Pasākumi, notikumi, semināri, konferences, tikšanās

Tieslietu ministrs Gaidis Bērziņš Lestenē godinās 2.pasaules karā kritušo piemiņu un tiksies ar Lestenes pamatskolas skolēniem

Publicēts 2008-05-08 18:23:11

Samazināt palielināt tekstu

Šodien, 8.maijā tieslietu ministrs un apvienības "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK Valdes priekšsēdētāja vietnieks Gaidis Bērziņš dodas uz Lesteni, kur Brāļu kapos godinās 2.pasaules karā kritušo piemiņu, kā arī Eiropas dienas ietvaros viesosies Lestenes pamatskolā.

Kā zināms, lai veicinātu jauniešu zināšanas par Eiropas dienu un Latvijas dalību Eiropas Savienībā, šogad valsts institūcijās strādājošie piedalīsies akcijā "Uz savu skolu!" un tikšanās laikā ar skolēniem iepazīstinās ar savu darbu saistībā ar Latvijas dalību ES, kā arī skaidros Eiropas dienas nozīmi.

Tiekoties ar Lestenes pamatskolas skolēniem un skolotājiem G.Bērziņš atskatīsies Eiropas un Eiropas dienas izveides vēsturē, kā arī runās par tādām Latvijai nozīmīgām tēmām kā nepieciešamību mācīties valsts valodu un vēsturi. "Valoda un vēsture ir tas, kas ikvienu no mums saista pie savas dzimtās zemes, un kas mūs atšķir no citām tautām. Tagad, kad Latvija ir kļuvusi par Eiropas Savienības dalībvalsti un mums ir iespējas brīvi pārvietoties Eiropas vienotajā telpā, valoda un kultūra ir tās, kas mūs vienmēr sauks uz mājām," saka tieslietu ministrs.

www.tm.gov.lv

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: Gaidis Bērziņš;

Saistītās relīzes

Copyright © 2007-2020 PRCentrs.Lv