Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Pasākumi, notikumi, semināri, konferences, tikšanās

Tirgotāju festivāls tirdzniecības centrā „Liiba”

Publicēts 2009-10-13 13:24:51

Samazināt palielināt tekstu

Atbalstot vietējos mazos ražotājus, tirdzniecības centrs „Liiba” aicina tirgotājus un pircējus uz Tirgotāju festivālu. Pirmajā festivāla pasākumā - „Raganu tirgus” - no 14. līdz 17. oktobrim pulcēsies ap 40 dažādu nozaru amatnieku un mazo ražotāju. Nelielajiem uzņēmējiem tā ir iespēja piedāvāt savu produkciju novada iedzīvotājiem un viesiem. Pircējiem būs iespēja iegādāties Ķekavas, Tukuma, Jelgavas, Bauskas un citu Latvijas ražotāju produkciju.

„Tirgotāju festivāls ir iespēja arī nelielajiem tirgotājiem piedāvāt savu produkciju pircējiem. Jau septembrī rīkojām nelielu tirgošanos, kas guva atsaucību no pircēju puses, tāpēc no oktobra līdz pat gada beigām, šādus tirdziņus rīkosim regulāri. Tirdzniecības centrā „Liiba” šim nolūkam ir atvēlētas telpas, kur iespējams izvietot pagaidu tirdzniecības vietas, tādēļ piedāvājam sazināties ar mums visus interesentus, kas turpmāk vēlētos sadarboties,” informē Egils Kokāns, tirdzniecības centra „Liiba” direktors.

Mājas saldējums, vafeles, Latvijā audzēti dārzeņi, vietējie marinējumi un skābējumi, kā arī adījumi, keramika, metāla darinājumi, lina izstrādājumi, gultas veļa, rotaļlietas un daudz citu vietējo meistaru darinājumu - tā ir tikai neliela daļa no bagātīgā klāsta, kas pircējiem būs pieejama Raganu tirgū.

Par īpašām atlaidēm un piedāvājumu parūpējušies arī tirdzniecības centra „Liiba” veikali, kuros būs iespēja iegādāties preces par īpaši pievilcīgām cenām. Ar īpašo cenu piedāvājumu var iepazīties gan „Liiba” veikalos, gan „Liiba” mājas lapā – www.liiba.lv.

Tirgotāju festivāla ietvaros novembrī gaidāma Mārtiņdienas andele, bet decembrī – Ziemassvētku jampadracis.

Par tirdzniecības centru „Liiba”:
Tirdzniecības centrs „Liiba” ir pirmais kompaktgalerijas tipa tirdzniecības centrs Latvijā, kas atrodas Ķekavā. Kompaktgalerijā ir plašs un mūsdienīgs pārtikas veikals ELVI - pilnveidots konkrētā reģiona patērētāju vajadzībām, kā arī Latvijā iecienīti apavu, apģērbu, aksesuāru un mājsaimniecības piederumu veikali. Kompaktgalerijā pieejami arī dažādi pakalpojumi, piemēram, ķīmiskā tīrītava un frizētava. Tirdzniecības centrs apmeklētājiem durvis vēra 2009.gada 9.aprīlī. Tirdzniecības centra „Liiba” moto – savējais ir tuvāks! Plašāk par tirdzniecības centru „Liiba” – www.liiba.lv.

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Copyright © 2007-2019 PRCentrs.Lv