Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Medicīna un Sociālā aprūpe

Turpinās darbu pie sociālā darba jomas pilnveidošanas

Publicēts 2007-03-06 17:01:00

Samazināt palielināt tekstu

Rīt, 7.martā, Labklājības ministrijā (LM) notiks šogad pirmā Sociālā darba speciālistu sadarbības padomes sēde.

Sēdē paredzēts apzināt tos jautājumus un problēmas, kurus iekļaut padomes darba kārtībā šajā gadā. Aizsāktajās padomes sarunās plānots, ka tie varētu būt jautājumi par sociālo darbinieku izglītību un tālākizglītību, sociālā darba specializācijām, esošo profesiju standartu caurskatīšanu, sociālā darba prakses dokumentāciju, pētniecību un publicitāti, kā arī jomas normatīvajiem aktiem, t.sk. tajos lietoto terminoloģiju. Aktuāls ir arī sociālā darba speciālistu profesiju prestiža jautājums, piemēram, atalgojums, darba apstākļu uzlabošana un sociālās garantijas.

Pirmajā padomes sēdē plānots runāt arī par metodisko atbalstu sociālo pakalpojumu un sociālās palīdzības organizēšanā un sniegšanā.

Sociālā darba speciālistu sadarbības padomi izveidoja pagājušajā gadā. Tās mērķis ir veicināt sociālā darba jomas attīstību, sadarbojoties pēc iespējas lielākam iesaistīto speciālistu lokam.

Padomē piedalās pārstāvji no Labklājības, Bērnu un ģimenes lietu un Izglītības un zinātnes ministrijas, dažādu Latvijas augstāko mācību iestāžu pārstāvji, Latvijas Profesionālo sociālā darba speciālistu asociācija, Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība, Sociālo pakalpojumu pārvalde, pašvaldību pārstāvji un citi jomas speciālisti.

Padomes sēde sāksies plkst. 14.00 LM Portretu zālē Rīgā, Skolas ielā 28.

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: Sociālais darbs;
Copyright © 2007-2019 PRCentrs.Lv