Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Mediji, reklāma, mārketings

Turpinās pieteikšanās žurnālistikas balvai “Raksti par Centrālo un Austrumu Eiropu”

Publicēts 2009-07-20 16:26:15

Samazināt palielināt tekstu

•    Balvas par izcilību žurnālistikā ieguvējs saņems 5000 eiro
•    Pieteikties iespējams līdz 2009. gada 31. jūlijam
•    2009. gads ir īpašs gads Eiropai, ko raksturo vēlēšanas, “dzelzs aizkara” krišana un ES paplašināšanās 5. gadskārta

Žurnālisti no visas Eiropas ir laipni aicināti iesniegt savus darbus prestižajai žurnālistikas balvai ”Raksti par Centrālo un Austrumu Eiropu” (Writing for CEE) līdz 2009. gada 31. jūlijam. Jau sesto reizi Bank Austria, UniCredit Grupas dalībniece, sadarbībā ar APA - Austrijas Preses aģentūru, izsludina šo balvu ar mērķi iedrošināt žurnālistus rakstīt par Eiropas integrācijas jautājumiem.

Šis gads ir Eiropas gads, kas iezīmējas gan ar vēlēšanām visās 27 dalībvalstīs, gan 20. gadadienu kopš ”dzelzs priekškara” krišanas, gan 5. gadskārtu kopš lielākās Eiropas Savienības paplašināšanās, kad tai pievienojās 10 valstis. Lielākā daļa šo valstu ir no bijušā Austrumu bloka, un balvas Writing for CEE nolūks ir veicināt žurnālistu diskusijas par Eiropas integrāciju un nākotni, īpašu uzsvaru liekot uz jautājumiem, kas saistīti ar Centrālo un Austrumu Eiropu un Dienvidaustrumeiropu.
 
Žurnālistiem līdz 2009. gada 31. jūlijam ir iespēja iesniegt savus rakstus, kas ir publicēti laikā no 2008. gada 1. augusta līdz 2009. gada 31. jūlijam. Tiek pieņemti arī radio, TV un tiešsaistes raidījumu ieraksti. Balvas ieguvējs, kas saņems 5000 eiro, tiks paziņots un balva pasniegta 2009. gada beigās noslēguma pasākumā Vīnē.

Prasības darbu iesniegšanai: raksts oriģinālvalodā, tā tulkojums angļu valodā, aizpildīta iesnieguma veidlapa, kā arī autora autobiogrāfija (CV). Sīkāka informācija par balvu Writing for CEE ir pieejama http://www.apa.at/cee-award. Pieteikumi jāsūta uz e-pasta adresi [email protected]

Par UniCredit Grupu
UniCredit ir nozīmīga starptautiska finanšu institūcija, kas darbojas 22 Eiropas valstīs. Turklāt tai ir pārstāvniecības 27 citās valstīs, vairāk nekā 10 200 filiāļu un aptuveni 174 000 darbinieku (2008. gada 31. decembrī).

Centrālās un Austrumu Eiropas valstu reģionā UniCredit ir lielākais starptautiskais tīkls, kas darbojas banku sektorā, ar vairāk nekā 4000 filiālēm un vairāk nekā 78 000 darbiniekiem.

Grupas darbības valstis ir Austrija, Azerbaidžāna, Bosnija un Hercegovina, Bulgārija, Čehijas Republika, Horvātija, Igaunija, Itālija, Latvija, Lietuva, Kazahstāna, Kirgizstāna, Polija, Rumānija, Krievija, Serbija, Slovākija, Slovēnija, Turcija, Ungārija, Ukraina un Vācija.

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Copyright © 2007-2019 PRCentrs.Lv