Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Mediji, reklāma, mārketings

TV Skatītāji un radio klausītāji var balsot par savu kandidātu "simpātijas balvai" līdz 15. aprīlim

Publicēts 2008-04-02 10:04:22

Samazināt palielināt tekstu

01.04.2008

Nacionālā radio un televīzijas padome (NRTP) aicina Latvijas iedzīvotājus aktīvi balsot par savu iemīļotāko 2007. gada radio un televīzijas raidījumu.

Skatītāji un klausītāji var izvirzīt savus pretendentus "simpātiju balvai" par 2007. gada labāko televīzijas radījumu un radio raidījumu līdz 15. aprīlim, balsojot internetā vai nosūtot vēstules pa pastu.

NRTP Informācijas centra vadītāja Sanita Blomniece informē, ka, apkopojot šā brīža balsojuma datus konkursam "Gadskārtējās prēmijas televīzijā un radio", iedzīvotāji izmantojot interneta priekšrocības ir aizpildījuši vairāk nekā 200 anketas. Balsojums turpināsies līdz 15. aprīlim, un Padome aicina klausītājus un skatītājus, izmantot vēl atlikušo laiku, aktīvi balsojot, un izvirzot savu pretendentu "simpātijas balvai". Visi balsojuma dati tiks apkopoti, un nominanti tiks paziņoti 30. aprīlī, saglabājot intrigu līdz svinīgajai ceremonijai, kad tiks pasniegtas balvas visās nominācijās.

Skatītāji un klausītāji var nobalsot ieejot NRTP mājas lapā www.nrtp.lv vai arī aizpildot žurnālā "Rīgas Viļņi" publicēto anketu.

Jau 11. gadu 30. aprīlī tiks pasniegtas NRTP "Gadskārtējās prēmijas televīzijā un radio". Kā jau iepriekš tika ziņots, žūrija ir izvirzījusi pretendentus 19 nominācijās. Par mūža ieguldījumu televīzijā balva tiks piešķirta Mirdza Tupiņai, savukārt balva par mūža ieguldījumu radio – Ivaram Mazuram. Plašāka informācija par nominantiem atrodama žurnālā "Rīgas Viļņi" vai NRTP mājas lapā.

Šogad konkursam tika iesūtīts 81 pieteikums no raidorganizācijām, producentu grupām un nozares profesionāļiem, kā arī 183 pieteikumi no televīzijas raidorganizācijām, producentu grupām un nozares profesionāļiem.

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Copyright © 2007-2019 PRCentrs.Lv