Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Bankas, kredīti un līzings

UniCredit Group - “2009. gada labākais vērtspapīru pārvaldītājs vietējā tirgū” 8 Centrālās un Austrumu Eiropas valstīs*

Publicēts 2009-07-30 11:14:56

Samazināt palielināt tekstu

28.07.2009

Slavenais žurnāls “Global Investor” ir nosaucis UniCredit Group par “2009. gada labāko vērtspapīru pārvaldītāju vietējā tirgū” 8 Centrālās un Austrumu Eiropas valstīs*. Šīs nominācijas piešķiršanā izšķirīgie kritēriji ir tirgus daļa, pārstāvniecība daudzās pasaules valstīs, klientu apkalpošana, tehnoloģijas, izpildes iemaņas un klientam pielāgotu projektu īstenošana.

“Šis apbalvojums izceļ mūsu stipro pusi – lietpratību bankas operācijās, jo esam spējuši  zināšanas par vietējo tirgu apvienot ar starptautisko pieredzi, lai rastu novatoriskus  risinājumus un varētu piedāvāt jaunus pakalpojumus. Turklāt, tā kā ar vairāk nekā 4000 filiālēm esam vadošajās pozīcijās Centrālajā un Austrumu Eiropā, tad spējam piedāvāt šos risinājumus saviem klientiem tur, kur viņi atrodas” – tā uzskata UniCredit Group Starptautisko bankas operāciju nodaļas vadītājs Marko Boldžāni (Marco Bolgiani).

Pārvaldot vairāk nekā 80 miljardus eiro lielus institucionālo klientu uzticētos aktīvus 14 tirgos, UniCredit Group ir kļuvusi par lielāko vērtspapīru pakalpojumu sniedzēju Centrālajā un  Austrumu Eiropā pēdējā desmitgadē. UniCredit Group starptautiskās vērtspapīru pakalpojumu nodaļas vadītājs  Atila Salai-Berzevici (Attila Szalay-Berzeviczy) skaidro: “UniCredit Grupa piedāvā depozītu un vērtspapīru pakalpojumus no 1992. gada, īpaši koncentrējoties uz korporatīvo klientu darbību Centrālajā un Austrumu Eiropā, un ir ne tikai ieguvusi padziļinātas zināšanas par šo reģionu, bet arī uzņēmusies vadošo lomu, veidojot investoriem draudzīgu vidi ciešā sadarbībā ar vietējās varas pārstāvjiem šajās valstīs.”

Starptautiskie vērtspapīru pakalpojumi ir UniCredit Group Starptautisko banku operācijas nodaļas pamatpakalpojumu līnija, un Grupas stratēģija ir tos pastāvīgi uzlabot un paplašināt Centrālās un Austrumu Eiropas valstīs, kā arī ieviest risinājumus, kas pilnībā atbilst  starptautisko klientu prasībām. Šie uzlabojumi attiecas uz sistēmas paplašināšanu, finanšu instrumentu attīstību un pakalpojumu kvalitātes standartiem.

UniCredit Group viceprezidents Serdžo Ermoti (Sergio Ermotti) atzīst: “Mūsu grupai tagad ir ļoti svarīgi turpināt starptautisko vērtspapīru pakalpojumu segmenta attīstību, lai saglabātu savu vadošo pozīciju.”

UniCredit Grupas spēcīgās pozīcijas vērtspapīru pakalpojumu segmentā Centrālajā un  Austrumu Eiropā un labākā vietējā vērtspapīru pārvaldītāja starptautiskā reputācija ir stabils pamats, lai turpinātu attīstīt pakalpojumus visā reģionā.

* Austrijā, Čehijas Republikā, Horvātijā, Rumānijā, Slovēnijā, Slovākijā, Ukrainā, Ungārijā

Par UniCredit

UniCredit ir nozīmīga starptautiska finanšu institūcija, kas darbojas 22 Eiropas valstīs, turklāt tai ir pārstāvniecības 27 citās valstīs, vairāk nekā 10 200 filiāļu un aptuveni 174 000 darbinieku (2008. gada 31. decembrī). Centrālās un Austrumu Eiropas reģionā UniCredit ir lielākais starptautiskais tīkls, kas darbojas banku sektorā ar vairāk nekā 4000 filiālēm un norēķinu grupām. UniCredit Group Starptautisko bankas operāciju nodaļa ir iekļauta Eiropas banku operāciju nodaļu TOP3 sarakstā. Tā apvieno vairāk nekā 2000 speciālistu zināšanas par vietējo tirgu ar augstākā līmeņa starptautiskās bankas operāciju pieredzi, piedāvājot pārliecinošus risinājumus naudas plūsmas vadībā un elektroniskajos norēķinos, tirdzniecības finansēšanā, piegādes ķēdes vadībā, strukturētajā tirdzniecības un eksporta finansēšanā, kā arī vērtspapīru pakalpojumu jomā. Grupas darbības valstis ir Austrija, Azerbaidžāna, Bosnija un Hercegovina, Bulgārija, Čehijas Republika, Horvātija, Igaunija, Itālija, Kazahstāna, Kirgizstāna, Krievija, Latvija, Lietuva, Polija, Rumānija, Serbija, Slovākija, Slovēnija, Turcija, Ukraina, Ungārija un Vācija.

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: UniCredit Group;

Saistītās relīzes

Copyright © 2007-2020 PRCentrs.Lv