Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Bizness

UniCredit Leasing - vadošais līzinga devējs Eiropā

Publicēts 2009-10-13 12:52:21

Samazināt palielināt tekstu

08.10.2009

Saskaņā ar Leaseurope, Eiropas līzinga devēju asociācijas, jaunākajiem datiem, UniCredit Leasing atkārtoti apstiprināta par vadošo līzinga kompāniju Eiropā. UniCredit Leasing ierindojas pirmajā vietā pēc jauno darījumu apjoma (12,7 miljardi eiro) un kopējā līzinga portfeļa apjoma (38 miljardi eiro).

UniCredit Leasing ir spēcīgākās finanšu institūcijas - UniCredit Grupas meitas uzņēmums. Tā  būtiski nostiprinājusi un paplašinājusi darbību Eiropas finanšu tirgos, veidojot patiesi spēcīgu filiāļu tīklu. Šobrīd UniCredit Leasing darbojas 17 Eiropas valstīs, kas nodarbina 2900 profesionāļu. UniCredit Leasing specializējas transporta, iekārtu un nekustamā īpašuma finansēšanā. Kompānija piedāvā arī vairākus papildus pakalpojumus - apdrošināšanu, būvniecības procesa vadību, uzraudzību un uzņēmumu auto parka vadību.

"Esam lepni par sasniegto rezultātu. Leaseurope dati apliecina, ka UniCredit Leasing darbojas tiešām efektīvi”, komentēja Massimiliano Moi, UniCredit Leasing vadītājs. "Tas ir labākais apliecinājums tam, ka mūsu izvēlētā stratēģija darbojas pareizi un plašais filiāļu tīkls spēj apmierināt klientu vajadzības visā Eiropā", viņš piebilda.

UniCredit Leasing ir kļuvusi patiesi starptautiska kompānija ar spēcīgām vietējām pārstāvniecībām. Efektīva līzinga filiāļu tīkla izveide notikusi pateicoties vietējo uzņēmumu rezultatīvai darbībai 17 Eiropas valstīs, kā arī ciešai sadarbībai ar UniCredit Group bankām.
UniCredit Leasing stratēģija ir virzīta uz klientu vajadzību apmierināšanu, un vadībai aktīvi iesaistoties, uz jaunu priekšnosacījumu radīšanu klientu apkalpošanā visā Eiropas līzinga tirgū. "Mēs esam pārliecināti, ka mūsu uzņēmumam ir jāpiemēro viena ļoti vienkārša pieeja - būt vienai komandai klientiem visā Eiropā," piebilda Massimiliano Moi.

Uzziņai
UniCredit ir nozīmīga starptautiska finanšu institūcija, kas darbojas 22 Eiropas valstīs, turklāt tai ir pārstāvniecības 27 citās valstīs, apmēram 10 000 filiāļu un vairāk nekā 168 000 darbinieku (2009. gada 30. jūnijā).
SIA UniCredit Leasing ir AS “UniCredit Bank” un UniCredit Leasing Grupas meitas uzņēmums. UniCredit Leasing specializācija ir autotransporta, industriālās tehnikas, iekārtu un komerctransporta finansēšana. Kā papildu pakalpojumu saviem klientiem UniCredit Leasing piedāvā tarnsportlīdzekļu apdrošināšanu.

Leaseurope (www.leaseurope.org) ir ikgadējs pētījums, kura mērķis ir apkopot jaunāko informāciju par līzinga kompānijām Eiropā, gan pēc kopējā līzinga portfeļa, gan jauno darījumu apjoma. Pētījumā piedalījās 124 līzinga kompānijas, kas darbojas 34 dažādās valstīs, gan ES, gan ārpus ES robežām. Tās ir 47 asociāciju biedres, kuras pārstāv Leaseurope, ar vairāk kā 1500 līzinga kompānijām. Pēc pētījuma datiem, lielākās līzinga kompānijas 2008.gadā sastādīja aptuveni 96% no kopējā Eiropas līzinga tirgus.

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: UniCredit Leasing, SIA;

Saistītās relīzes

Copyright © 2007-2020 PRCentrs.Lv