Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Informācijas tehnoloģijas, internets un telekomunikācijas, TV

Unikālas iespējas līgavām un līgavaiņiem unikālā portālā Baltijā

Publicēts 2007-02-21 16:56:43

Samazināt palielināt tekstu

"Sveikas līgavas, līgavaiņi un citādi domājošie! Kāzu portāls Precos.lv ir piedzīvojis savas pirmās nopietnās pārvērtības. Esam radījuši jaunu vidi un iespējas, lai atvieglotu Jūsu kāzu organizēšanas procesu. Izbaudiet..." tā savus apmeklētājus uzrunā pirms gada radītais portāls www.precos.lv, piedāvājot jaunas iespējas un instrumentus kāzu un pirmskāzu ballīšu organizēšanai. Zināms, ka šādas tematikas portāls Baltijā ir tikai viens un tas ir www.precos.lv

www.precos.lv piedāvā jaunumus Latvijas interneta vidē - elektroniskos kāzu plānošanas rīkus: darbu sarakstu, budžeta kalkulatoru un viesu saraksta sastādīšanas iespējas. Rīkus katrs lapas apmeklētājs var pielāgot savām vajadzībām un piekļūt tiem jebkurā laikā un jebkurā vietā, kur vien ir pieeja portālam.

Vienlaicīgi iespējams plānot vairākus pasākumus, piemēram, kāzas, pirmskāzu ballītes vai jubilejas.

Portāla reģistrētajiem lietotājiem ir iespēja nosūtīt elegantus elektroniskus ielūgumus un apsveikumus uz dažāda veida pasākumiem, lasīt izsmeļošas anketas par konkrētu kāzu norisi - "Precēto pieredze", kā arī iesūtīt savu pieredzi, izvēlēties sev piemērotus pakalpojumu sniedzējus: kāzu kleitu tirgotājus, svinību vietas, ielūgumu izgatavotājus, ziedu salonus, fotogrāfus, muzikantus, labākos kāzu ceļojumu piedāvājumus, viesnīcas un SPA centrus, uzzināt ekspertu viedokļus par visu, kas saistīts ar kāzu organizēšanu, kā arī ieskatīties dažādos kāzu materiālos: dzejoļos, tostos, spēlēs un kāzu avīžu paraugos.

Gadu ilgā portāla darbības pieredze liecina, ka cilvēki, kas izmantojuši portālu, gatavojoties kāzām, ir regulāri tā apmeklētāji arī pēc lielā notikuma.

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: Kāzas;

Saistītās relīzes

Copyright © 2007-2019 PRCentrs.Lv