Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Bizness

Uzņēmumam New Rosme – jauns izpilddirektors

Publicēts 2009-10-13 13:23:19

Samazināt palielināt tekstu

Lai veicinātu uzņēmuma turpmāko izaugsmi un attīstību, kā arī sasniegtu biznesa mērķi – būtisku eksporta tirgus pieaugumu, par Baltijā lielākā sieviešu veļas ražotāja New Rosme izpilddirektoru tika iecelts Edgars Štelmahers. Jaunajā amatā viņš stāsies 2009. gada 14. oktobrī.

Jaunā izpilddirektora iecelšana ir saistīta ar uzņēmuma turpmākajiem attīstības plāniem un jaunu biznesa mērķu nospraušanu. Edgars Štelmahers izstrādās un īstenos noieta veicināšanas un eksporta apjomu palielināšanas stratēģiju.

“Štelmahera kungs ir pierādījis sevi kā spēcīgu biznesa līderi ar lielu pieredzi vadīt uzņēmumus pārmaiņu procesos. Viņa plašā pieredze ražošanā un apņemšanās sasniegt rezultātus īsā laikposmā bija svarīgi kritēriji New Rosme jaunā izpilddirektora izvēles procesā. Edgars Štelmahers koncentrējas uz biznesa komercattīstību: eksporta tālāku paplašināšanu un jaunu tirgu apgūšanu, un tas ļoti labi atbilst New Rosme īpašnieku – zviedru sieviešu veļas ražotāju grupas Swegmark Invest AB plāniem.  Mēs esam ļoti ieinteresēti sadarbībā ar Štelmahera kungu un uzskatām, ka tā veicinās uzņēmuma New Rosme turpmāko attīstību,” sacīja Ebba Svegmarka (Ebba Swegmark), grupas Swegmark Invest AB prezidente un New Rosme valdes priekšsēdētāja.

„Esmu gandarīts par iespēju vadīt vienu no lielākajiem tekstiluzņēmumiem Baltijā. Ekonomiskā situācija pasaulē stimulē uzlabot potenciālās ražošanas iespējas un veiksmīgi attīstīt jaunus, perspektīvus tirdzniecības sakarus. Mans mērķis kā uzņēmuma jaunajam izpilddirektoram ir palielināt to pircēju skaitu, kuri izvēlas Rosmes zīmolu, un turpināt paplašināt patērētājiem piedāvātās produkcijas klāstu,” sacīja uzņēmuma New Rosme jaunais izpilddirektors Edgars Štelmahers.

Līdz šim Edgars Štelmahers ir veiksmīgi vadījis tādus lielus un Baltijā labi pazīstamus uzņēmumus kā Kraft Food, AS Cēsu alus, AS Lauma, SIA Rīgas piensaimnieks, Dominante parks un AS Dominante loģistikas sistēmas.

Uzņēmuma bijusī izpilddirektore Svetlana Feldmane turpmāk strādās kā biznesa konsultante uzņēmumā New Rosme, kā arī grupā Swegmark Invest AB.

Par New Rosme

Uzņēmums New Rosme (www.rosme.lv) dibināts 1952. gadā un ir lielākais sieviešu veļas ražotājs Baltijā. Latvijā New Rosme nodarbina 320 strādājošo, bet vēl 100 darbinieku strādā filiālē Baltkrievijā. Uzņēmuma īpašnieki ir Swegmark Invest AB. Uzņēmuma apgrozījums 2008. gadā sasniedza 8 milj. latu. Kompānijas ražoto veļu pircēji ārzemēs ir iecienījuši tās augstās kvalitātes dēļ, par to liecina Rosmes eksporta rādītāji – 7,6 miljoni latu jeb 95% no kopējā apgrozījuma ieņemti ārvalstīs. 70% produkcijas tika realizēts NVS valstīs, savukārt 20% –Rietumu tirgos. Par dizainu un izcilu kvalitāti uzņēmuma ražojumi apbalvoti dažādās izstādēs. Tostarp New Rosme ražotā sieviešu veļa saņēma starptautisko balvu International trophy of Quality.

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: New Rosme, SIA; Edgars Štelmahers;
Copyright © 2007-2020 PRCentrs.Lv