Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Pasākumi, notikumi, semināri, konferences, tikšanās

Uzņēmumu komandas ir gatavas septiņcīņas Biroja Zaķis 12. novembra finālam

Publicēts 2009-11-09 20:26:51

Samazināt palielināt tekstu

Rīga, 09.11.2009. Ir noslēgusies kvalifikācija uzņēmumu komandu septiņcīņai Biroja Zaķis. Tās rezultātā vairāk nekā 40 komandas iekļuva septiņcīņas Biroja Zaķis finālā, lai šī gada 12.novembrī cīnītos gan par galveno balvu 1000 eiro apmērā, gan par īpašiem zaķu un burkānu tituliem.

„Septiņcīņa Biroja Zaķis tika radīta, lai izveidotu atraktīvu komunikāciju kampaņu un uzrunātu pēc iespējas vairāk Latvijas uzņēmumu darbiniekus, aicinot tos iesaistīties ārpus biroja aktivitātēs,” skaidro reklāmas aģentūras Mēmais projekta Biroja Zaķis vadītājs Aigars Runčis.

Kvalifikācija dalībai septiņcīņā Biroja Zaķis notika trijās vietās – portālā draugiem.lv, radio Star FM un tirdzniecības centrā Mols. Lai iekļūtu finālā, komandām bija jāizvēlas jebkurš no kvalifikācijas uzdevumiem. Komandas piecu līdz septiņu cilvēku sastāvā iesūtīja atraktīvāko biroja iekārtojumu un slepenos biroja video, spēlēja spēli Pabaro zaķi!, atbildēja uz radio Star FM zvaniem, kā arī veica pārbaudījumus t/c Mols.

„Populārākā kvalifikācijas kārta bija zaķu barošanas spēle portālā draugiem.lv, kur ar datorpeles klikšķināšanu bija jāsavāc pēc iespējas lielāka burkānu raža. Līdz ar to pieļaujam, ka pēc sacensībām ir pieaudzis datorpeļu pieprasījums,” savus novērojumus par kvalifikācijas uzdevumiem atklāj A. Runčis. „Savukārt radio Star FM rīta kvalifikācijā bijām pārsteigti, cik radoši un atraktīvi komandas risina uzdevumus. Piemēram, kādu tik biroja tehniku ar vadu dalībnieki nesauca! Šķita, ka vai katra komanda mājo biroja preču veikalā.”

Komandām, kas sekmīgi izturējušas kvalifikāciju, finālā jāveic septiņi dažādi posmi: BBS Karsto punktu, CSC Telecom Kluso telefonu, AXA Biezputru, Čili Pica Mīklu, radio Star FM Zvaigžņu, t/c Mola Trušu izaicinājuma posms u.c. Tajos jāparāda sava izdoma, veiklība un atraktivitāte. Tāpat pasākuma laikā tiks noskaidroti gan garāko ausu īpašnieki, gan arī veiklākie cilpotāji, kā arī tiks kronēts Biroja Zaķis un Biroja Burkāns.

Komanda, kas iegūst visvairāk punktu septiņu posmu kopvērtējumā, izcīnīs galveno balvu – prēmiju 1000 eiro apmērā, bet posmu uzvarētāji saņems balvas no sadarbības partneriem.

Septiņcīņas fināls notiks šī gada 12. novembrī t/c Mols. Sākums plkst. 16:00, ierašanās un reģistrēšanās pie t/c Mols skatuves no plkst. 15:00.

Fināla pasākumu vadīs TV dīva Baiba Sipeniece, savukārt par uzmundrinošu muzikālo atbalstu rūpēsies mūziķis Viktors Lapčenoks.

Noslēguma sacensības klātienē aicināti vērot gan masu mediju pārstāvji, gan citi interesanti.

Biroja Zaķis ir uzņēmumu darbinieku sacensības, kā mērķis ir veicināt draudzīgu gaisotni uzņēmumos, mazināt rudens drūmo pelēkumu un parādīt uzņēmumu darbinieku atraktivitāti un izdomu. Uzņēmumu komandu septiņcīņu Biroja Zaķis organizē reklāmas aģentūra Mēmais sadarbībā ar partneriem AXA, Baltijas Biroju Serviss, CSC Telecom, Čili pica, t/c Mols, radio Star Fm, Pauling, Uzziņu dienests 1188, Market Media, Go Food, Zeta GD, Parnass Presentreklam. Sīkāka informācija: www.birojazakis.lv .

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Copyright © 2007-2020 PRCentrs.Lv