Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Pakalpojumi un produkti

Uzsāk tirgot Baby Art

Publicēts 2009-07-06 19:49:17

Samazināt palielināt tekstu

Ar šodienu, 06. Jūliju, bērnu preču internetveikals BABYMARKET.LV uzsāk tirgot pasaulē populāro interjera dizaina priekšmetu kolekciju no Baby Art.
BABYMARKET.LV jau šobrīd piedāvā vairāk kā 1000 dažādas preces bērniem un māmiņām, kas aplūkojamas 25 dažādās kategorijās. E-veikalā ir pārstāvēti tādi pasaulē pazīstami zīmoli kā Chicco, Peg-Perego, Lovi, Ramatti, kā arī Latvijas ražotājs Troll, kas piedāvā koka gultiņas un šūpuļus.

Baby Art preces, ko ieviesa Kristofs Verlindens (Cristopfe Verlinden), nāk no Beļgijas un tiek tirgotas jau 150 pasaules valstīs. Jau no pašiem sākumiem, vajadzība pēc precīza 3 dimensiju pēdas vai plaukstas nospieduma ir bijuši ļoti populāra, vēloties ieviest mājas dizainā kaut ko personiskāku un oriģinālāku saistībā ar mazuļiem.  Vecāki varēs izveidot sava mazuļa pēdas vai plaukstas atlējumus paši, vadoties pēc vienkāršās instrukcijas, kas nāk līdzi produktam.
 
 Šobrīd tiek piedāvāti dažādi "izveido pats" komplekti, kas ietver precīzu mazuļa pēdas vai plaukstas, vai pat māmiņas gaīdībās vēdera atlējumu.
 
Baby Art būs oriģināla dāvana krustvecākiem un vecvecākiem. Piedāvājumā ir gan fotoalbumu, gan fotorāmīši, gan vienkārši rāmīši priekš mazuļa plaikstas vai pēdiņas 3 dimensiju precīza atlējuma.

„Lai arī esam jauns internetveikals, tomēr vēlamies piedāvāt pašu aktuālāko un populārāko pasaulē. Šobrīd tas ir Baby Art, kas izceļās ar savu piedāvāto grūtnieces vēdera atlējumu, kas savā ziņā atgādina Villendorfas Venēru mūsidneu sievietē”, stāsta Vita Mikāne, e-veikala BABYMARKET.LV Mārketinga projektu vadītāja.

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: Babymarket.lv;

Saistītās relīzes

Copyright © 2007-2020 PRCentrs.Lv