Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Nekustamie īpašumi un būvniecība

Uzsākta dzīvokļu pārdošana projekta "Sundays" 2. ēkā

Publicēts 2008-05-20 12:41:28

Samazināt palielināt tekstu

19.05.2008

Šī gada maijā nekustamo īpašumu attīstītājs "Capitolia Group" uzsācis dzīvokļu pārdošanu Jūrmalā esošā dzīvojamo namu kompleksa "Sundays" nākamajā ēkā. Mazāk nekā gada laikā pārdoti vai rezervēti jau 60% dzīvokļu "Sundays" ēkā nr.1 un pašlaik uzsākta dzīvokļu pārdošana ēkā nr. 4, kas pēc plāna ir otrā no septiņām projekta ietvaros attīstāmām dzīvojamām ēkām. Divu nedēļu laikā ir pārdoti vai rezervēti jau 10% dzīvokļu šajā ēkā, informē "Capitolia Group" direktors Moše Ritblats.

M.Ritblats uzsver: "Projekta "Sundays", kurš atrodas Jūrmalas zaļākajā un klusākajā teritorijā - Vaivaros, dzīvokļu tirdzniecība tika uzsākta pagājušā gada vasarā, drīz pēc valdības ieviestā pretinflācijas plāna, kas apgrūtināja nekustamā īpašuma iegādi. Veiksmīgie pārdošanas rezultāti skaidri norāda, ka tirgū vienmēr būs pieprasījums pēc kvalitatīviem un cenai atbilstošiem mājokļiem, kuriem ir pārdomāta koncepcija un kuri atrodas labā vietā, ar attīstītu infrastruktūru. Šodienas klienti uz savu potenciālo mājokli raugās savādāk – viņus interesē ne vien pats dzīvoklis un tā plānojums, bet gan papildus "pievienotā vērtība", ko klients iegūst kopā ar šī mājokļa pirkumu, papildu serviss, ko viņš saņems kā šī projekta iedzīvotājs, apkārtnes labiekārtojums, infrastruktūras attīstība, sabiedrisko pakalpojumu pieejamība un daudz kas cits."

"Sundays" ir projekts ar pārdomātu koncepciju, piedāvājot saviem klientiem īsta kūrorta cienīgas iespējas. Kopējais investīciju apjoms šajā projektā būs vairāk kā 100 miljoni eiro un projekta būvniecību plānots uzsākt šī gada vasarā. Projekts atrodas tikai 160 metru attālumā no jūras un to ieskauj neskarta daba – 15 ha plašais priežu mežs. Tas ir liels un mūsdienīgs dzīvojamais komplekss – 7 dzīvojamas ēkas ar 539 dzīvokļiem (ieskaitot ekskluzīvus penthouse ar terasēm un skatu uz jūru), SPA, fitnesa un skaistumkopšanas centrs, kā arī augsta līmeņa viesnīca, kuras plašais pakalpojumu klāsts būs pieejams visiem projekta iedzīvotājiem. Tāpat projekta teritorijā atradīsies arī restorāni, kafejnīcas, veikali, aptiekas un citi sadzīves pakalpojumi.

Lielākā daļa "Sundays" pircēji ir Latvijas iedzīvotāji, kuri meklē ļoti kvalitatīvu piedāvājumu, lieliskā vietā. Tajā pašā laikā jūtam lielu interesi par projektu arī starp ārzemju klientiem, tai skaitā klientiem no NVS valstīm, kuri jau izsenis iecienījuši Jūrmalu. "Capitolia Group" novērojami rāda, ka "Sundays" izvēlas pircēji, kas novērtē neskartu dabu, jūras tuvumu un pārdomātu infrastruktūru, lai rastu mieru no ikdienas steigas un pilsētas trokšņiem.

SIA "Capitolia Group" ir nekustamo īpašumu attīstītājs, kas īsteno trīs jaunu dzīvojamo kompleksu celtniecību Latvijā - "Tekstiliana" un "Brūkleņparks" Rīgā un "Sundays" Jūrmalā, Vaivaros. Kopumā uzņēmums šo projektu īstenošanā plāno investēt vairāk kā 183 miljonus eiro. Uzņēmuma reklāma un sauklis "Mājas, kas iekļaujas vidē" reprezentē kopējo kompānijas filozofiju - līdzās kvalitatīvām ēkām veidot sakārtotu vidi, cienot vēsturisko apkārtni un saglabājot šo vietu vērtības. "Capitolia Group" ir pārliecināta, ka tieši šāda harmoniska dzīves vide spēj apmierināt mūsdienu prasīgā un izglītotā pircēja vēlmes.

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: Capitolia Group, SIA; Sundays;

Saistītās relīzes

Copyright © 2007-2020 PRCentrs.Lv