Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Ārlietas

Vācijas ārlietu ministrs atzinīgi vērtē Latvijas paveikto attiecībās ar Krieviju

Publicēts 2007-07-13 13:02:26

Samazināt palielināt tekstu

Latvijas ārlietu ministrs Artis Pabriks un Vācijas federālais ārlietu ministrs Franks Valters Šteinmeiers (Frank-Walter Steinmeier) darba vakariņās 12.jūlijā pārrunāja starptautiskās politikas aktualitātes.

Artis Pabriks informēja kolēģi par Latvijas – Krievijas attiecību attīstību un 20.jūlijā Rīgā paredzēto Latvijas – Krievijas starpvaldību komisijas sēdi. Franks Valters Šteinmeiers atzinīgi novērtēja Latvijas konstruktīvo un uz sadarbību vērsto nostāju attiecībās ar kaimiņvalsti. Vācijas ārlietu ministrs pauda cerību, ka Krievija nekavēsies ar robežlīguma ratifikāciju. Artis Pabriks uzsvēra, ka ar starpvaldību komisijas darba sākšanu Latvija vēlas sasniegt praktiskus rezultātus abu valstu sadarbībā, tostarp nozīmīgu starpvalstu līgumu noslēgšanu.

Ministri apsprieda Kosovas statusa problēmu. Artis Pabriks un Franks Valters Šteinmeiers bija vienisprātis par nepieciešamību panākt šī jautājuma drīzu noregulējumu un pauda atbalstu tikko ANO Drošības padomē iesniegtajam šīs problēmas risinājuma projektam.

Vācijas ārlietu ministrs uzteica vispusīgo sadarbību Baltijas valstu starpā. Tā ir apliecinājusi savu nozīmi ne vien attiecīgo valstu savstarpējās attiecībās, bet arī Eiropas Savienības mērogā.

Ārlietu ministru saruna norisinājās neformālā un sirsnīgā gaisotnē Melngalvju namā.

www.am.gov.lv

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: Artis Pabriks;

Saistītās relīzes

Copyright © 2007-2019 PRCentrs.Lv