Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Bizness

Vai ekskluzīvais projekts „Edem” bankrota priekšā?

Publicēts 2009-07-07 15:29:36

Samazināt palielināt tekstu

Šķiet, ka ar skandalozi slavenajiem uzņēmējiem Larisu Sviridovu un Aleksandru Rassohu saistītais uzņēmums SIA „Real Alliance”, ir nonācis nopietnu finansiālu problēmu priekšā. Parādu piedziņas kompānija SIA „REX-B” gatavojas ierosināt maksātnespējas lietu par uzņēmuma nenokārtotajām finansiālajām saistībām, realizējot ekskluzīvu dzīvojamo namu projektu „Edem” Jūrmalā.

SIA „Real Alliance” ir palikuši parādā ievērojamas naudas summas apakšuzņēmējiem un citiem darbu veicējiem. Tādēļ, lai atgūtu parādu, kāds samaksu nesaņēmušais apakšuzņēmums pārdevis savas neapstrīdamās prasījuma tiesības parādu piedziņas kompānijai SIA „REX-B’’. Uzņēmums, kas specializējas būvniecības strīdu risināšanā, uzskata, ka ir pienācis laiks meklēt kardinālākus risinājumus apzināti ļaunprātīgu pasūtītāju sodīšanai.

SIA „REX-B’’ pārstāvji ir pārliecināti, ka šādus un līdzīgus gadījumus varēs izskaust tikai tad, kad pret apzinātiem nemaksātājiem vērsīsies pilnīgi visas konfliktā iesaistītās puses. Tādēļ parāda piedzinēji aicina pieteikties arī citus projektā „Edem” cietušos, lai kopīgi varētu cīnīties ar negodprātīgo pasūtītāju.

Parādu piedziņas kompānija uzskata, ka pret negodīgiem pasūtītājiem ir jāvēršas ar visu likuma bardzību. Pēc uzņēmuma SIA „REX-B” vadības domām šāda prakse, kad pasūtītājs bez naudas slēdz līgumus ar darbuzņēmējiem un netraucēti pārdod uzbūvēto īpašumu nesamaksājot par darbu, nopietni kavē uzņēmējdarbības attīstību Latvijā.

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: Real Alliance, SIA; REX-B, SIA;
Copyright © 2007-2020 PRCentrs.Lv