Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Pasākumi, notikumi, semināri, konferences, tikšanās

Vairāki simti jaunsargi piedalās 1991. gada barikāžu atceres pasākumos

Publicēts 2008-01-18 09:12:10

Samazināt palielināt tekstu

17.01.2008

Svētdien, 20.janvārī, 1991. gada barikāžu aizstāvju 17. gadadienai veltītajos pasākumos piedalīsies aptuveni 300 jaunsargi no visas Latvijas.

20.janvārī vairāk nekā 120 Rīgas novada jaunsargi piedalīsies ziedu nolikšanā pie Brīvības pieminekļa un svecīšu iedegšanā pie kritušo piemiņas vietām Bastejkalnā, ugunskura iekuršanā Doma laukumā un sadarbojoties ar 1991.gada barikāžu muzeju, aicinās apkārtējos cilvēkus iepazīties tuvāk ar 1991.gada barikāžu notikumiem, apmeklējot sešus galvenos barikāžu norises punktus Rīgas centrā, kur būs iekārtotas nelielas ekspozīcijas.

Savukārt jaunsargi no Kazdangas, Aizputes, Ogres un Varakļāniem dosies ekskursijā uz barikāžu piemiņas vietām un piedalīsies Barikāžu atceres pasākumos Rīgā.

Jaunsargu dalība 1991.gada barikāžu atceres pasākumos ir kļuvusi par tradīciju, kas brīvprātīgi vieno vairākus simtus jaunsargu visā Latvijā.

Jaunsardzes kustība ir Aizsardzības ministrijas vadīta un finansēta Latvijas jauniešu interešu izglītība, kuru realizējot, jauniešiem tiek veidota pilsoniska apziņa un izpratne par demokrātisku sabiedrību, vienlaicīgi izglītojot jauniešus valsts aizsardzības jomā. Jaunsardzē iesaistījušies vairāk nekā 6500 jaunieši no visiem Latvijas novadiem. Detalizētāka informācija par Jaunsardzi: www.jaunsardze.gov.lv.

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: Jaunsardze;

Saistītās relīzes

Copyright © 2007-2019 PRCentrs.Lv