Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Sports

Valdības vadītājs pieprasa skaidrojumus par „Latvijas dzelzeceļa” atbalstu hokejam

Publicēts 2009-08-20 15:54:11

Samazināt palielināt tekstu

19.08.2009

Šodien, 19.augustā Ministru prezidents Valdis Dombrovskis parakstījis rezolūciju, kas adresēta satiksmes ministram K.Gerhardam, VAS „Latvijas dzelzceļš” valdes priekšsēdētājam Uģim Magonem un SIA LDz Cargo valdes priekšsēdētājam Guntim Mačam, ar kuru līdz š.g. 21.augusta plkst. 12:00 uzdots iesniegt premjeram rakstisku skaidrojumu par publiski izskanējušo informāciju, ka VAS „Latvijas dzelzceļš” meitas uzņēmums SIA „LDz Cargo” esošajā finanšu krīzes laikā ir finansiāli atbalstījis hokeja klubu AS „Dinamo Rīga”, sniedzot detalizētu informāciju par jau pārskaitītajiem finanšu līdzekļiem, to kopējo apjomu 2009.gadā (arī 2008.gadā, ja šāda sadarbība ir bijusi), kā arī turpmāk plānoto atbalstu, tostarp finansiālo.

Skaidrojumam jāpievieno noslēgto līgumu, maksājumu apliecinošo dokumentu kopijas, kā arī citus ar šo faktu saistītos dokumentus, tostarp VAS „Latvijas dzelzceļš” un SIA „LDz Cargo” mārketinga stratēģijas, ja tādas šajos uzņēmumos ir izstrādātas.

Tāpat līdz š.g. 28.augusta plkst. 12:00 valdības vadītājs gaida rakstisku informāciju par visu Satiksmes ministrijas padotībā esošo valsts kapitālsabiedrību veiktajiem un plānotajiem ziedojumiem, dāvinājumiem un mārketinga atbalsta aktivitātēm 2009.gadā, sniedzot finansiālu atbalstu privātiem uzņēmumiem vai biedrībām un nodibinājumiem. Skaidrojumā lūgts iekļaut informāciju par visiem katras kapitālsabiedrības noslēgtajiem līgumiem, katra mērķi, kopējo finansējumu, kā arī pilnu informāciju par šāda atbalsta saņēmējorganizāciju.

www.mk.gov.lv

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: LDz Cargo, SIA; Dinamo Rīga, AS; Latvijas dzelzceļš, VAS;

Saistītās relīzes

Copyright © 2007-2022 PRCentrs.Lv