Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Pasākumi, notikumi, semināri, konferences, tikšanās

Valmierā notiks reģiona izglītības darbinieku konference

Publicēts 2007-08-14 09:23:58

Samazināt palielināt tekstu

Piektdien, 17.augustā Valmierā norisināsies vispārējās un profesionālās izglītības iestāžu vadītāju un pedagogu konference "Dialogs un saskaņota rīcība", kurā piedalīsies nozares darbinieki no Alūksnes, Cēsu, Gulbenes, Limbažu, Madonas, Ogres, Valkas un Valmieras rajoniem.

Lai piedalītos konferencē, kā arī tiktos ar rajona pašvaldību vadītājiem (plkst. 13.30 Valmieras pilsētas pašvaldības administratīvās ēkā Lāčplēša ielā 2), Valmierā šajā dienā viesosies arī LR izglītības un zinātnes ministre Baiba Rivža.

Konference "Dialogs un saskaņota rīcība" norisināsies Valmieras Kultūras centra telpās, un tās sākums- plkst.10.00. Pasākumu ar uzrunām atklās izglītības un zinātnes ministre Baiba Rivža un Valmieras pilsētas pašvaldības domes priekšsēdētāja vietnieks Ričards Gailums. Savukārt paneļdiskusijas par atsevišķiem jautājumiem no plkst. 13.00 tiks organizētas Vidzemes augstskolas telpās Cēsu ielā 4 ("Struktūrfondu atbalsts pedagogam"), Kultūras centra lielajā zālē ( "Vidējās izglītības saturs"), jaunatnes centrā "Vinda", Lilijas ielā 4 ("Skolas un ģimenes sadarbība"), Kultūras centra kamerzālē ("Pedagoga darba kvalitāte"), Valmieras Vājdzirdīgo bērnu internātpamatskolā - attīstības centrā, L.Paegles ielā 5/7 ("Izglītības atbilstība darba tirgus prasībām"). Konferenci noslēgs darba grupu ziņojumi.

Jāpiebilst, ka konferenci organizē LR Izglītības un zinātnes ministrija sadarbībā ar Latvijas izglītības un zinātne darbinieku arodbiedrību (LIZDA) un Valmieras rajona Skolu pārvaldi. Līdzīgi pasākumi norisinās visos Latvijas reģionos.

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: Baiba Rivža; Valmiera;

Saistītās relīzes

Copyright © 2007-2019 PRCentrs.Lv