Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Vide un mājdzīvnieki

Valmierā pulcējas ūdensapgādes un kanalizācijas uzņēmumu vadītāji

Publicēts 2007-03-06 13:19:24

Samazināt palielināt tekstu

Pagājušās nedēļas nogalē Valmierā uz asociācijas sanāksmi pulcējās Latvijas ūdensapgādes un kanalizācijas uzņēmumu vadītāji.

Sanāksmi Valmierā Latvijas ūdensapgādes un kanalizācijas uzņēmumu asociācija rīkoja pirmo reizi, un kā pauda SIA "Valmieras Ūdens" valdes priekšsēdētājs Ivars Ķiksis: "Tā bija lieliska iespēja iepazīstināt ar uzņēmuma darbību un paveikto."Asociācijas dalībnieki atzinīgi novērtēja paveikto Eiropas Savienības Kohēzijas projekta "Ūdenssaimniecības attīstība Austrumupju baseinos", lai apgūtu ārējo finansējumu un sadarbību ar pašvaldību šā projekta līdzfinansēšanā. Pozitīvas atsauksmes gūtas arī par uzņēmuma tehniskā aprīkojuma atjaunošanu, kas veikta pēdējā gada laikā iegādājoties gan jaunu autotransportu, gan hidrodinamisko mašīnu.

Asociācija sanāksmes laikā atskatījās uz paveikto 2006.gadā, kā arī notika organizācijas vadības vēlēšanas. Asociāciju arī turpmāk vadīs SIA "Liepājas Ūdens"valdes priekšsēdētājs Andris Dejus, organizācijas viceprezidents būs Varis Ādamsons (Cēsu pilsētas pašvaldības SIA "Vinda"). Savukārt asociācijas valdē līdztekus Daugavpils, Jelgavas, Rīgas un Tukuma ūdensapgādes un kanalizācijas uzņēmumu pārstāvjiem ievēlēts arī SIA "Valmieras Ūdens"valdes priekšsēdētājs Ivars Ķiksis.

Tāpat pārspriests šogad veicamais. Tā kā uzņēmumi visā Latvijā saskaras ar kvalificēta darbaspēka trūkumu, asociācija apņēmusies organizēt seminārus un mācības gan administratīvajam personālam, gan tehniskajiem speciālistiem. Tāpat sanāksmē pārspriestas aktuālās tēmas Baltijas valstu konferencei par ūdensapgādes un kanalizācijas jautājumiem.

Jāpiebilst, ka Latvijas ūdensapgādes un kanalizācijas asociācijas apvieno 24 nozares uzņēmums.

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: Ūdenssaimniecība; Valmieras ūdens;

Saistītās relīzes

Copyright © 2007-2019 PRCentrs.Lv