Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Pašvaldības

Valmiera- uzņēmējiem draudzīgākā pašvaldība

Publicēts 2011-04-12 11:46:13

Samazināt palielināt tekstu

11.04.2011.

Piektdien, 8.aprīlī tika nosaukti kampaņas "Uzslavē labu servisu!" uzvarētāji.  Nominācijā "Uzņēmējiem draudzīgākā valsts un pašvaldību iestāde", kas tika pasniegta sadarbībā ar  Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameru (LTRK), apbalvojumu saņēma Valmieras pilsētas pašvaldība.

Valmieras pilsētas pašvaldība apbalvojumu izpelnījusies par sekmīgu dialogu ar pilsētas un apkārtnes uzņēmējiem gan ikdienā, gan Uzņēmēju konsultatīvās padomes ietvaros, pasniedzot apbalvoju pauda LTRK pārstāvis Aldis Gulbis.

Otrdien, 12.aprīlī LTRK pārstāvji personīgi tiksies ar Valmieras pilsētas pašvaldību un Uzņēmēju konsultatīvās padomes dalībniekiem, lai pateiktos par sadarbību un atbalsta sniegšanu komersantiem.

Kampaņas "Uzslavē labu servisu!"  lauerātu vidū šogad bija vēl vairāki valmierieši. SIA " Vidzemes Slimnīca" saņēmuma reģionālo simpātiju balvu. Savukārt Vidzemes Augstskola- "Swedbank"  speciālbalvu.

Uzslavētāko vidū iekļuvuši uzņēmumi, kuri saņēmuši lielāko uzslavu skaitu no saviem klientiem, kā arī guvuši augstāko novērtējumu "TNS Latvija" veiktajā klientu servisa kvalitātes vērtēšanas pētījumā.

     Šogad uzslavētāko uzņēmumu vidū ir "Statoil", "Stenders", "EuroAptieka", "Avon Cosmetic", "Danske banka", "Nordea banka", "BTA", "Tele2", "Balticom", "Hotel Jūrmala SPA", "Jēkaba aģentūra", Banku augstskola, "Nordisk", "Manaslecas.lv", papīrfabrikas "Līgatne" makulatūras savākšanas punkts, restorāni "Ribs&Rock" un "ZeDonats", "Norde", "Premium Medical", "DPD Latvia", "airBaltic", "Starptautiskā lidosta "Rīga"", Olimpiskais sporta centrs, "Cinamon", "TSC" un "G4S".
     
     Uzslavētākie uzņēmumi saņēma diplomus un īpašas uzlīmes "Klienti mūs uzslavē 2011", kuras darbiniekiem un sabiedrībai arī turpmāk atgādinās, ka klients ir uzņēmuma lielākā vērtība un prioritāte.
     
Šogad kampaņā piedalījās 124 uzņēmumi un iestādes, aptverot gandrīz 1200 apkalpošanas vietas visā Latvijā.

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.Saistītās galerijas

Valmiera- uzņēmējiem draudzīgākā pašvaldībaAtslēgvārdi: LTRK pārstāvis Aldis Gulbis; Vidzemes Slimnīca, SIA;
Copyright © 2007-2022 PRCentrs.Lv