Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Vide un mājdzīvnieki

Valmierā varēs talkot trīs teritorijās

Publicēts 2009-04-16 15:46:29

Samazināt palielināt tekstu

15.04.2009

Sestdien, 18.aprīlī, no pl.10.00 ģimenes, skolēni, studenti, kā arī uzņēmumu un iestāžu kolektīvi Lielajā talkā aicināti sakopt Valmieru.

Noteiktas trīs talkotāju pulcēšanās vietas, kur dalībniekiem tiks izsniegti maisi atkritumu vākšanai un vienreizējie cimdi,- pilsētas brīvdabas estrāde, Pauku priedes un laukums pie Dzelzs tilts Gaujas kreisajā pusē.

 Līdzīgi kā pērn, talkas inventāru - maisu un cimdu pāri – talciniekiem no 16.līdz 18.aprīlim būs iespēja bez maksas saņemt arī Supernetto veikalā Valmierā, kā arī  Tele2 klientu apkalpošanas centrā pilsētas galerijā „Valleta”.

Talka notiks arī lietus gadījumā.

Valmieras pilsētas administratīvajā teritorijā Lielo talku organizēs pilsētas pašvaldība sadarbībā ar SIA „Ziemeļvidzemes atkritumu apsaimniekošanas organizācija” (ZAAO). Lai efektīvāk plānotu talkas norisi, kā arī citus pilsētas sakopšanas pasākumus, Valmieras pilsētas pašvaldība aicina izglītības iestāžu, uzņēmumu un citu organizāciju kolektīvus dalībai talkā 18.aprīlī vai citā dienā pieteikties iepriekš, zvanot 6 4207120.

18.aprīlī talkot varēs arī valsts mežu un valsts ceļu teritorijās – šo atkritumu izvešanu nodrošinās Latvijas Valsts meži un Latvijas Valsts ceļi. Lielās Talkas organizēšanai atsaukušies jau 479 koordinatori visā Latvijā, tajā skaitā 247 pašvaldība, 138 skolas, 89 organizācijas un uzņēmumi, kā arī 5 augstskolas. Pasākuma organizatori prognozē, ka kopējais Lielās Talkas koordinatoru skaits varētu pārsniegt sešu simtus.

Lielās talkas dienā, 18.aprīlī, visas dienas garuma par Latvijas sakopšanu ziņos TV3. Būs iespēja uzzināt gan to, kā veicas talkošanā Latvijas novados, gan to, kur valsts amatpersonas ķērušās pie sakopšanas darbiem, gan uzzināsiet, kur pulcējas sabiedrībā zināmi cilvēki. Bez Tabu būs gan interesanti sižeti, gan telefonsarunas ar Lielās Talkas dalībniekiem un organizatoriem, kā arī dienas beigās ziņos Bez Tabu Talkas speciālizlaidumā 19.20 par paveikto un piedzīvoto Latvijas sakopšanas dienā.

Lielā talka norisināsies jau otro reizi, vienlaikus šāds pasākums notiks arī Lietuvā, Igaunijā, Polijā un Sanktpēterburgas apgabalā.

Pagājušajā gada rudenī 1.Lielā talka, kas notika par godu Latvijas 90.gadu jubilejai, Valmierā pulcēja ap 500 dalībniekus, kuri sakopa Gaujas krastus un meža teritorijas pie Dzelzs tilta un Vanšu tilta.

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Copyright © 2007-2020 PRCentrs.Lv