Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Pašvaldības

Valmierā vasarā strādās divas pirmsskolas izglītības iestādes

Publicēts 2009-06-12 12:13:29

Samazināt palielināt tekstu

11.06.2009
 
Vasaras mēnešos, no 29.jūnija līdz 14.augustam, Valmieras pilsētā darbosies 1.pirmsskolas izglītības iestāde (PII) Palejas ielā 5 un 6.pirmsskolas izglītības iestāde „Kārliena”, kura atrodas Rūpniecības ielā 16A.

Abas PII apmeklēt būs iespēja vairāk kā 100 mazuļiem. Atšķirībā no iepriekšējiem gadiem PII šīs vasaras mēnešos būs pieejams arī bērniem, kuri septembrī uzsāks mācības 1.klasē.

Valmieras pašvaldības izpilddirektora vietnieks Māris Heinols informē: „Ņemot vērā pieprasījumu pēc pirmsskolas izglītības iestāžu pieejamības vasaras mēnešos, jau vairākus gadus šajā laikā tiek nodrošināta divu PII darbība. Neskatoties uz sarežģīto finansiālo situāciju, arī šajā gadā pašvaldība radusi iespēju nodrošināt iestāžu pieejamību, jo ne visas pašvaldības to darīja pat iepriekš. Tā kā katra no PII atrodas citā Valmieras pusē, vecākiem tiek dota iespēja izvēlēties, kura iestāde atrodas tuvāk viņu dzīvesvietai un ir ērtāk pieejama. Pagaidām PII vēl ir vairākas brīvas vietas un vecākiem ir iespēja vēl pieteikties, taču lielākā daļa grupiņu jau nokomplektētas.”

Vasarā abas pirmsskolas izglītības iestādes būs atvērtas no plkst. 7.30 līdz 18.00. Bet maksa par pakalpojumu būs LVL 3,- dienā, kas ir vairāk nekā iepriekšējos gados. Taču kā uzvēra pašvaldības pārstāvis, pašvaldībai nav tādu budžeta iespēju kā iepriekš, tāpēc vecākiem ir jāveic lielāks līdzfinansējums šo pakalpojumu saņemšanai. Turklāt jāņem vērā arī iestāžu uzturēšanas maksu sadārdzinājums u.c. apstākļi, kas saistīti, lai nodrošinātu PII darbību ārpus mācību gada vasaras mēnešos.

Jāpiebilst, ka šovasar nozīmīgi remontdarbi PII nav plānoti. Izņēmums ir 3.pirmsskolas izglītības iestādes „Sprīdītis” (Rūpniecības iela 29) rekonstrukcija, kas tiek veikta ar Eiropas Savienības atbalstu.

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: Valmiera;

Saistītās relīzes

Copyright © 2007-2020 PRCentrs.Lv