Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Pašvaldības

Valmieras bērni gatavos atstarotājus

Publicēts 2007-03-01 13:36:29

Samazināt palielināt tekstu

Lai popularizētu atstarotāju lietošanu, kā arī veicinātu sabiedrības iesaistīšanos procesos, kas saistīti ar izglītošanu satiksmes drošības jautājumos, Valmieras pašvaldība pilsētas pirmsskolas izglītības iestādēs no pirmdienas, 5.marta izsludina konkursu "IZGATAVO PATS SAVU ATSTAROTĀJU!"

Konkursa nolikums paredz, ka laika periodā no 5. līdz 26.martam Valmieras pilsētas pirmsskolas izglītības iestāžu grupas audzinātāju vadībā bērni speciālās nodarbībās ar dažādām metodēm (zīmējot, izgriežot u.tml.) var veidot, viņuprāt, labāko atstarotāju. Katras grupas audzinātājs vienu labāko grupas darbu varianta paraugu kopā ar pieteikuma anketu noteiktajā termiņā iesniedz Valmieras pilsētas pašvaldības Apmeklētāju pieņemšanas centrā. Galvenais nosacījums- iesniegtam paraugam jābūt realizējamam.

Saņemtos atstarotāju variantus mēneša laikā izvērtēs īpaša komisija pašvaldības izpilddirektora Māra Heinola vadībā. Jāpiebilst, ka no katras pirmsskolas izglītības iestādēs var piedalīties neierobežots skaits grupu. Taču katra pirmsskolas izglītības iestādes grupa, saskaņojot ar iestādes vadītāju, var iesniegt tikai vienu priekšlikumu.

Atstarotājs - laureāts tiks izgatavots reāli, un gada nogalē to saņems ikviens Valmieras pirmsskolas izglītības iestādes audzēknis. Tiks sveikti trīs labāko atstarotāju izgatavotāji, kas saņems noderīgas balvas. Laureāti tiek sumināti īpašā pasākumā 2007.gada maijā.

Valmieras pilsētas pašvaldības izpilddirektora vietnieks Māris Heinols: "Jau vairākus gadus Valmieras pašvaldība gada nogalē dāvina pirmsskolas izglītības iestāžu audzēkņiem atstarotājus. Un ir prieks, ka mazuļi tos arī lieto. Līdz šim ideju, kādam jābūt atstarotājam, domājām paši. Vienu gadu tas bija spociņa formā, pērn – lāses veidolā. Šogad nolēmām, ka dosim bērniem iespēju pašiem izveidot tādu atstarotāju, kādu viņi vislabāk lietotu. Līdztekus atstarotāju gatavošanai ceram, ka gan bērnu vecāki, gan pirmsskolas izglītības iestāžu audzinātāji vairāk uzmanības vērsīs mazuļu informēšanai par satiksmes drošību un tamlīdzīgiem jautājumiem."

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: Valmiera; Atstarotāji;

Saistītās relīzes

Copyright © 2007-2019 PRCentrs.Lv