Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Bizness

Valmieras novada Kocēnos notiks bezmaksas seminārs uzņēmējiem

Publicēts 2009-10-13 13:20:11

Samazināt palielināt tekstu

Ceturtdien, 15.oktobrī, plkst. 10.00 Valmieras novada Kocēnu kultūras namā notiks seminārs “Aktualitātes un iespējas uzņēmējdarbības attīstībai Valmieras novadā”, kurā aicināti piedalīties gan novada iedzīvotāji, gan arī citi interesenti. Dalība seminārā bez maksas.

Semināra apmeklētājiem būs iespēja uzzināt informāciju par profesionālo apmācību bezdarba riskam pakļautām personām, Valmieras novada domes Attīstības nodaļas piedāvātajām konsultācijām uzņēmējiem, iespējām uzņēmējdarbības attīstībai un iedzīvotāju dzīves kvalitātes uzlabošanai. Programmā iekļauta arī tēma par ģenētiski modificēto organismu brīvo zonu pasludināšanas iespējām un pieredzi Latvijas novados.

Klātesošie uzzinās par Vidzemes lauku partnerības „Brasla” un biedrības "No Salacas līdz Rūjai" darbību, pieredzi un sniegtajām iespējām uzņēmējiem, kā arī LEADER programmu finansējuma izmantošanu.

Semināra dalībnieki tiks informēti par Latvijas Hipotēku bankas mikrokreditēšanas programmu,  atbalstu pašnodarbinātības un uzņēmējdarbības uzsākšanai, jaunumiem nodokļu likumdošanā, kā arī iepazīstināti ar grāmatvedības kārtošanas pamatiem uzņēmējdarbības uzsācējiem.

Semināru organizē Vidzemes Lauku attīstības birojs sadarbībā ar Valsts Lauku tīklu. Sīkāka informācija, zvanot Valmieras novada lauku konsultantei Inesei Bērziņai pa tālruni 26328943 vai rakstot uz e-pasta adresi: [email protected]

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Copyright © 2007-2019 PRCentrs.Lv