Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Pašvaldības

Valsts atbalsts Valmieras pamatskolas projektēšanai

Publicēts 2007-03-01 09:49:51

Samazināt palielināt tekstu

Ministru kabinets otrdien, 27.februārī atbalstījis LR Reģionālās attīstības un pašvaldību lietu ministrijas (RAPLM) sagatavotos priekšlikumus valsts budžeta mērķdotāciju sadalei pašvaldību investīciju projektiem. No 20,87 miljoniem latu valsts investīciju lielāko daļu paredzēts ieguldīt skolu, pirmsskolas izglītības iestāžu, sporta centru renovācijā un būvniecībā.

Viens no projektiem, kas saņēmis visdāsnāko atbalstu, ir Valmieras pamatskolas būvniecības projekts, kam no valsts piešķirts finansējums 800 000 latu. Valmieras pilsētas pašvaldības izpilddirektora vietnieks Māris Heinols pauda, ka piešķirtos līdzekļus paredzēts izmantot jaubūvējamās pamatskolas tehniskā projekta izstrādei, kas ir nozīmīgs solis ceļā uz jauno izglītības iestādi. Valsts finansējums ievērojami atslogos pašvaldības budžetu. Jāpiebilst, ka tehniskā projekta izstrāde tiks pabeigta šā gada rudenī.

Salīdzinoši mazāks finansējums, taču nozīmīgs atbalsts ir arī valsts investīcijas, kas piešķirtas Valmieras Viestura vidusskolas garderobes un sporta zāles renovācijai, pēc kuras izglītības iestāde iegūs mūsdienīgas, ērtas un komfortablas telpas. Finansējums piešķirts arī Vidzemes Olimpiskā centrā futbola stadiona izbūves pabeigšanai un Vidzemes profesionālās izglītības centra telpu remontam.

Kopumā RAPLM, izvērtējot pašvaldību iesniegtos projektus, piedāvāja atbalstu sniegt 335 projektiem. Saņemot valsts mērķdotācijas, 30 pašvaldību projekti tiks pabeigti, bet 51 – vēl būs jāturpina.

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: Valmiera;

Saistītās relīzes

Copyright © 2007-2020 PRCentrs.Lv