Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Māksla, kultūra, literatūra, izstādes un izklaide

Valsts Kultūrkapitāla fonds atbalsta divus Ventspils bibliotēkas projektus

Publicēts 2007-02-26 18:19:27

Samazināt palielināt tekstu

Ventspils bibliotēka saņēmusi Valsts Kultūrkapitāla fonda atbalstu diviem projektiem, kas tika iesniegti 2007.gada pirmajā projektu konkursā mūzikas un dejas mākslas nozarē un tradicionālās kultūras nozarē.

Mūzikas un mākslas nozarē iesniegtā projekta "Vokālās mūzikas interpretācijas no baroka līdz mūsdienām" ietvaros tiks organizētas lekcijas un koncerti, kas iepazīstinās Ventspils klausītāju auditoriju ar labākajiem Latvijas Nacionālās operas māksliniekiem, veidos dziļāku izpratni par vokālās un instrumentālās mūzikas kvalitātes kritērijiem gan Latvijas profesionālās mākslas, gan pasaules mākslas kontekstā. Projekta pasākumi tiks papildināti ar skaņu ierakstiem no Galvenās bibliotēkas Mūzikas un mākslas sektora vokālās mūzikas skaņu ierakstu plašās kolekcijas.

Tradicionālās kultūras nozares projekta "Stāsta iedzīvināšana" mērķis ir sniegt zināšanas un rosināt interesi par to folkloras daļu, kurā dominē sižetiski stāstījumi - teikas, pasakas, nostāsti, anekdotes, pētīt šo stāstījumu dzīvi senatnē un mūsdienās. Projekta ietvaros organizētajās lekcijās būs iespēja rast atbildi uz jautājumu, kas ir mūsdienu folklora, uzzināt par folkloras projektiem interneta vidē. Projektā paredzēts pasākums, kurā piedalīties un demonstrēt savu stāstītprasmi tiks aicināti Ventspils novada talantīgie stāstītāji, īpaši tie, kuriem labi padodas "ventiņu valoda".

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: Ventspils bibliotēka; Valsts Kultūrkapitāla fonds;

Saistītās relīzes

Copyright © 2007-2019 PRCentrs.Lv