Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Tieslietas

Veidos normatīvo regulējumu kadastrālo vērtību bāzei rūpniecības apbūves nekustamo īpašumu grupai

Publicēts 2008-04-24 18:21:35

Samazināt palielināt tekstu

Lai nodrošinātu pāreju uz kadastrālo vērtību bāzes izstrādi atsevišķai nekustamā īpašuma grupai vienlaikus visā valsts teritorijā 2008. gadā, izstrādāta kadastrālo vērtību bāze rūpniecības apbūves nekustamo īpašumu grupai. Tāpēc šodien Valsts sekretāru sanāksmē tika izsludināti noteikumi par rūpniecības apbūves nekustamo īpašumu grupas kadastrālo vērtību bāzi un grozījumi noteikumos par kadastrālo vērtību bāzi. Tos izstrādājuši Tieslietu ministrijas un Valsts zemes dienesta speciālisti.

Sagatavotie Ministru kabineta noteikumu projekti virzāmi apstiprināšanai valdībā vienlaicīgi, jo ar vieniem tiek apstiprināta jaunā kadastrālo vērtību bāze rūpniecības apbūves nekustamo īpašumu grupai, bet no otriem tā tiek izslēgta.

Noteikumi par rūpniecības apbūves nekustamo īpašumu grupas kadastrālo vērtību bāzi paredz rūpniecības apbūves nekustamo īpašumu grupai apstiprināt kadastrālo vērtību bāzes rādītājus, proti, zemes bāzes vērtības, zemes standartplatības un ēku tipu bāzes vērtības, kā arī rūpnieciskās ražošanas objektu apbūves vērtību zonējuma kartes. Ar administratīvo teritoriju rūpnieciskās ražošanas objektu apbūves vērtību zonējumu kartēm var iepazīties elektroniski Valsts zemes dienesta mājas lapā www.vzd.gov.lv.

Savukārt grozījumi noteikumos par kadastrālo vērtību bāzi izstrādāti, pamatojoties uz Kadastra likumu un paredz izslēgt kadastrālo vērtību bāzi rūpnieciskās apbūves nekustamo īpašumu grupai.
Noteikumi jāpieņem līdz 2008. gada 15. jūnijam.

Noteikumu projekts nodots saskaņošanai Finanšu, Ekonomikas, Labklājības, Reģionālās attīstības un pašvaldību lietu un Satiksmes ministrijām, Latvijas Pašvaldību savienībai un Nacionālajai Trīspusējās sadarbības padomei.

www.tm.gov.lv

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: Latvijas Pašvaldību savienība;

Saistītās relīzes

Copyright © 2007-2019 PRCentrs.Lv