Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Auto un transports

Vēl desmit dienas Viking Motors piedāvās lieliski aprīkotus SAAB par bāzes cenām

Publicēts 2007-07-03 22:28:03

Samazināt palielināt tekstu

"SAAB rūpnīcai šogad aprit 60 gadi un par godu tam piedāvājam Latvijā vēl nebijušu iespēju iegādāties lieliski aprīkotus SAAB automobiļus par bāzes cenām, turklāt bez gaidīšanas – tieši no Rīgas noliktavas," ziņo vienīgais, oficiālais SAAB, Cadillac, Hummer un Corvette pārstāvis Latvijā SIA "Viking Motors" – uzņēmums, ko līdz šim tirgū pazinām ar nosaukumu "E&S auto".

SAAB 9-5 Aero un SAAB 9-3 Vector ir populārākās Zviedru ražotāja automobiļu modifikācijas Latvijas tirgū, kas sava aprīkojuma, komforta, drošības jaudas un vadāmības ziņā lieliski konkurē ar tādiem Latvijā tik populāriem auto kā Audi, Volvo, BMW un Lexus.

Ērtais SAAB 9-5 Aero, citu auto vidū, izceļas patiesu sportiskumu un dinamiku, savukārt SAAB 9-3 Vector augstais aprīkojuma līmenis, apvienojumā ar modeļa praktiskumu, sniegs patiesu baudījumu jebkuram tā lietotājam. "Viking Motors ir liels prieks, ka pateicoties SAAB 60. gadu jubilejai, ražotājs ir radis iespēju piedāvāt ļoti bagātīgi aprīkotas populārākās SAAB automašīnas, par neredzēti labu cenu, kādu diez vai tuvāko gadu laikā vēl spēsim piedāvāt," uzsver SIA "Viking Motors" tirdzniecības vadītājs Didzis Kalnietis.

Šī gada aprīlī, SIA "Viking Motors" pārņēma visas uzņēmuma "E&S Auto" saistības Latvijas tirgū. Četrpadsmit gadu laikā uzņēmums "E&S Auto" no neliela, specializēta servisa kļuva par SAAB un KIA oficiālo dīleri. Šogad, uzsākot "Cadillac", "Hummer" un "Corvette" marku tirdzniecību Latvijā, uzņēmums ar jauno nosaukumu "Viking Motors" nolēma atteikties no KIA tirdzniecības, saglabājot tikai garantijas apkopju un remontu veikšanu saviem klientiem.

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: Viking Motors, SIA; Didzis Kalnietis;

Saistītās relīzes

Copyright © 2007-2020 PRCentrs.Lv