Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Informācijas tehnoloģijas, internets un telekomunikācijas, TV

Vēl nebijusi iespēja izveidot savu kāzu mājas lapu

Publicēts 2007-04-25 12:15:02

Samazināt palielināt tekstu

Pirmais un vienīgais kāzu portāls Baltijā www.precos.lv pārsteidz savus apmeklētājus ar vēl nebijušu iespēju – savu kāzu mājas lapas izveidi. No šodienas ikviens reģistrētais portāla lietotājs varēs pats izveidot savu mājas lapu, kurā ievietot informāciju un bilžu galerijas. Mājas lapas izveidošana ir vienkārša un saprotama ikvienam. Lietotājs var izvēlēties savu weblapas veidni, veidot tādas sadaļas kā "Viesu saraksts", "Dienasgrāmata", "Galerijas", kā arī pievienot pavisam jaunas, individuālas sadaļas. Portāls piedāvā arī iespēju iegādāties īpašu adresi, piemēram, www.precos.lv/esuntu. Pēc lietotāju izvēles, izveidotajām lapām var piekļūt gan publiski, gan arī tikai ar zināmu pieejas kodu.

Nesen portāls svinēja savu gada jubileju. Par godu šim notikumam apmeklētājiem tika piedāvātas jaunas un vēl nebijušas iespējas kāzu un pirmskāzu ballīšu plānošanā, rīkošanā un pieredzes apmaiņā par svarīgo notikumu. Tika piedāvāti tādi jaunumi Latvijas interneta vidē kā elektroniskie kāzu plānošanas rīki: darbu saraksti, budžeta kalkulators un viesu saraksta sastādīšanas iespējas. Rīkus katrs lapas apmeklētājs var pielāgot savām vajadzībām un piekļūt tiem jebkurā laikā un jebkurā vietā, kur vien ir pieeja portālam. Vienlaicīgi iespējams plānot vairākus pasākumus, piemēram, kāzas, pirmskāzu ballītes vai jubilejas.

"Varētu teikt, ka pēdējā laikā precēties atkal ir moderni. Spriežot pēc lapas apmeklējumu skaita un arvien pieaugošās intereses par visu kas saistās ar un ap kāzām, arvien vairāk un vairāk pāru vēlas savas attiecības noformēt oficiāli. Tieši pateicoties arvien pieaugošajai interesei par mūsu portālu un tā pakalpojumiem, esam motivēti domāt par tā uzlabošanu un dažādu jaunumu ieviešanu", saka Precos.lv īpašnieks Māris Pūce.

Vēl portāla Precos.lv lietotājiem ir iespēja nosūtīt elegantus elektroniskus ielūgumus un apsveikumus uz dažāda veida pasākumiem, iegūt izsmeļošu informāciju par konkrētu kāzu norisi - "Precēto pieredze", kā arī iesūtīt savu pieredzi, izvēlēties sev piemērotus pakalpojumu sniedzējus: kāzu kleitu tirgotājus, svinību vietas, ielūgumu izgatavotājus, ziedu salonus, fotogrāfus, muzikantus, labākos kāzu ceļojumu piedāvājumus, viesnīcas un SPA centrus, uzzināt ekspertu viedokļus par visu, kas saistīts ar kāzu organizēšanu, kā arī ieskatīties dažādos kāzu materiālos: dzejoļos, tostos, spēlēs un kāzu avīžu paraugos.

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: Kāzas;

Saistītās relīzes

Copyright © 2007-2019 PRCentrs.Lv